Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Святослав Вакарчук Зелений чай (feat. Сергій Бабкін) (2012 р.) 7.06 Mb
Потік Афіші MP3 Товари Інформація

Автори / Святослав Вакарчук / Вакарчук з російськими музикантами хочуть провести "концерти миру" в Криму

Лідер гурту "Океан Ельзи"Святослав Вакарчук обговорював з російськими музикантами проведення спільних "концертів миру" в Криму.

".. Ми вже говорили з російськими музикантами: є ідея зробити якісь концерти миру в Криму. Ми до цього готові. Але важливо, щоб зараз дипломати врегулювали ситуацію, а далі ми вступимо своїми словами і піснями", - сказав Вакарчук в понеділок на прес-конференції в Харкові, повідомляє Інтерфакс.

"Я розмовляв з дуже багатьма. Але конкретно цю ідею ми обговорювали не з рок- музикантом, а з музикантом, який представляє зовсім інший напрямок музики. Ми говорили про це довго по телефону з Миколою Расторгуєвим, який, спасибі йому за позицію, підтримав нас, що політика і музика повинні бути розділені в плані оцінки", - додав Святослав Вакарчук.

Він також висловив жаль, що не може бути в даний момент в Криму, оскільки зустрічі зі студентами в Харкові та Донецьку, були заплановані і проанонсовано до загострення ситуації на півострові.

"Я дуже шкодую, що не можу бути прямо сьогодні в Криму... Я думаю, після Донецька ми спробуємо дістатися до Криму, і якщо все буде добре, проведемо таку зустріч в Сімферополі", - сказав Вакарчук.

Українська правда: Життя

 
 

Додав nady 04 березня 2014

Про автора

Святослав Вакарчук народився 14 травня 1975 р. у Мукачевому. Дитинство та юність минули у Львові. У 1991-1996 рр. навчався на фізичному факультеті Львівського університету ім. І. Франка (спеціалізація – теоретична фізика). Кандидат фізико-математ

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска