Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Статті Інформація

Автори / Любко Дереш / У кожного своє розуміння патріотизму

«Моя битва за Україну - це битва за те, щоб у країні розвивалась культура, щоб люди розвивали інтелект, дивилися ширше, мислили глобально», - написав письменник на своїй сторінці у Фейсбуці.

Любко Дереш:

«Мене запитують, чому я займаю нейтралітет відносно сьогоднішніх подій в Україні і чи не надумав я, бува, й сам зрадити Батьківщину. Дорогі читачі-українці, у кожного своє розуміння патріотизму. Політика і військові дії ідуть потім. Політика визначає тільки територіальні кордони країни, культура дає внутрішні горизонти, і мені здається, друге важливіше, бо який сенс у незалежності, якщо немає чим її заповнити? Незважаючи на сум´яття в країні, разом з фондом "Ізоляція" ми продовжуємо працювати над організацією форуму письменників у Донецьку 23-25 квітня - для того, аби показати, що Україна цілісна не тільки територіально, але й культурно. Ми працюємо над тим, щоб Донецьк відвідали постаті світового рівня і дали належну та об´єктивну оцінку подіям, які відбуваються в Україні, для світових ЗМІ. Як на мене, продовжувати виконувати свої обов´язки навіть в час смути - саме це є справжньою гідністю і патріотизмом, це справжня боротьба. Якщо б кожен продовжував займатися з повною віддачею своєю справою, в Україні наступило б процвітання».

 
 

Додав nady 05 березня 2014

Про автора

На початку нового тисячоліття у в’яло текучому сучукрлітпроцесі сталася помітна подія, привід для дискусій, як мінімум, на кілька років наперед. Привід на ім’я Любко Дереш.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска