Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Галереї Товари Інформація

Автори / # Євромайдан / У Львові презентуватимуть книгу віршів героя Небесної сотні Богдана Сольчаника

У п'ятницю, 25 липня, о 19:00 в дворику Музею Ідей відбудеться презентація збірки віршів Богдана Сольчаника "Кухні мого покоління". Тут читатимуть вірші загиблого на Майдані героя та слухатимуть гурт "Один в Каноє".

Презентацію організовують друзі Сольчаника.

"Після декількох місяців роботи над розшифруванням рукописів, малюванням ілюстрацій та обкладинки, технічною підготовкою до друку та інших паралельних процесів ми презентуємо дуже особливу для нас книгу – збірку віршів Богдана Сольчаника. Дуже запрошуємо на презентацію усіх, хто знав, любив, товаришував з Богданом", – повідомила подруга Богдана Сольчаника Ірина Швець. Щодо подальшого розповсюдження книги, вона розповіла: "Книгу продавати не будемо. Всі, хто захоче, зможуть отримати її на презентації в п'ятницю. Тираж – 1 тис. примірників. Порозвозимо по бібліотеках, передамо в Старий Самбір.

Друзі Богдана Сольчаника в кінці травня оголосили про збір коштів на встановлення у читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка електронної дошки, на якій можна буде переглянути публіцистичні та академічні праці Богдана, вірші, фото із ним, а також спогади про нього. Кошти зібрано. Очікується, що дошку встановлять восени.

Богдан Сольчаник – дослідник та соціолог, який трагічно загинув в Києві на Майдані 20 лютого.
 

tvoemisto.tv

 
 

Додав nady 25 липня 2014

Про автора

.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска