Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Резиденція для молодих україномовних письменн «Станіславський феномен» / В Івано-Франківську пройшов творчий вечір резидентів «Станіславського феномену»

29 липня на арт-майданчику «Веранда», що у сквері Міцкевича, пройшов літературний вечір криворіжанки Ірини Роік та полтавця Романа Повзика.

Ці молоді письменники були обрані для літнього покликання резиденції «Станіславський феномен». Весь липень вони провели у Франківську, знайомлячись з його красою, історією і літературою.

Свіже повітря, теплий вечір і вірші з прозою – саме так можна в кількох словах означити дану подію.

На початку заходу самі «феномени» – Ірина та Роман – розповіли глядачам про себе і свої враження від місячного перебування.

Оскільки протягом липня молоді письменники зустрічалися зі своїми старшими колегами, то далі продовжили останні. Спочатку Галина Петросаняк поділилася враженнями від знайомства з гостями і прочитала свої вірші, потім Володимир Єшкілєв в невеличкій, але запальній промові висловив радість від того, що бренд «Станіславського феномену» продовжує розвиватися.

Далі слово взяли самі резиденти. Ірина Роік і Роман Повзик по черзі прочитали свої вірші. Акомпанував під гітару в цей час їм Олексій Каплунський. Він же і влаштував глядачам музичну паузу.

Опісля паузи естафету продовжили резиденти. Ірина прочитала своє оповідання, а Роман – ще кілька поезій.

Закінчився вечір виступом одного з організаторів резиденції письменника Тараса Прохаська (і це доволі символічно, бо саме він в перший день знайомив гостей з Франківськом). Прозаїк сказав, що «це велике щастя, що резидентами стали саме Ірина і Роман». Наостанок він прочитав свій невеличкий текст.

 

 

.

Буквоїд

 
 

Додав nady 31 липня 2014

Про автора

Протягом місяця резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську в хостелі «Феномен» із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска