Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Галереї Товари Статті Інформація

Автори / Євген Положій / Євген Положій презентує свою нову книгу «Риб'ячі діти» у Дніпропетровську

Мужній представник Революції Гідності, активіст Євромайдану, борець з режимом Януковича, головний редактор суспільно-політичної газети «Панорама» та талановитий письменник, людина якою ми пишаємося і за здоров’я якої хвилювалися цієї зими – Євген Положій завітає до Дніпропетровськ з презентацією нової книги.

«Тваринам, що загубились і людям, що заблукали» присвячено роман «Риб’ячі діти», який автор представить 14 листопада о 18.00 в івент-кафе «Хундертвассер».

Книга вже встигла здобути лауреатську премію цьогорічної Коронації слова та отримати місце у довгому списку літературної премії «Книга року ВВС – 2014».

Розклад зустрічей:

  • 8.20 – ефір на 51 каналі
  • 9.30 – зустріч зі студентами філфаку ДНУ ім. О.Гончара
  • 11.10 – зустріч зі студентами журфаку ДНУ ім. О.Гончара
  • 14.00 – прес-конференція у прес-центрі «Днепр-Пост»
  • 18.00 – презентація книги в івент-кафе «Хундертвассер»

Про книгу: Якщо ми закриваємо очі на буденне щоденне вбивство бродячих тварин, то рано чи пізно з такою ж легкістю і банальністю люди почнуть вбивати одне одного. Себто так уже і сталося в Україні. «Риб’ячі діти» — це історія білої бродячої суки, яка має безліч імен і одне бажання — врятувати своїх цуценят. Герої тексту — Художник, Пацанчик, Краєзнавець, Танцівниця, Священик, Директор Цвинтаря, Мер, Ветеран, Дівчинка, Собаколов — рятують і знищують, відкривають крематорій і знімають кіно, гублять десятиріччя і колекціонують миті, одвічно шукають шпаринку між невблаганними коліщатками часу, балансуючи між плинністю сучасного світу і меморіалами минулого. Зрештою, кожного з них (кожного з нас) настигає свій персональний Снайпер. Ця книга про людей та країни, що минають.

Про автора: Євген Положій (1968 р) — відомий письменник, журналіст, громадський активіст. Живе в м. Суми. Закінчив СумДПУ ім. Макаренка, філологічний факультет; школу головних редакторів IREX U-Media, школу газетних менеджерів IREX U-Media, школу бізнес-тренерів ЗМІ. Працює головним редактором газети «Панорама» (м. Суми). Автор книг: «Туркін», «Мері та її аеропорт», «Повість про справжнього самурая», «Потяг», «Дядечко на ім’я Бог», «Вежі мовчання», «По той бік пагорбу», «Юрій Юрійович, улюбленець жінок».

Вхід як завжди вільний  і бажаний))

Довідки за тел.: 0935355176

Бронювання столиків та інші питання:

 (0562) 36-11-02

 068-003-01-97

 066-724-23-66

 
 

Додав nady 14 жовтня 2014

Про автора

Народився 11 липня 1968 року у селі Терни Недригайлівського району Сумської області. Закінчив філологічний факультет СумДПІ ім. Макаренка (російська мова та література). Закінчив школи IREX U-Media: головних редакторів, газетних менеджерів, бізнес-трен

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска