Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Гайдамаки Меч Арея (2013 р.) 10.97 Mb
Гайдамаки Поки не кінчився дощ (2013 р.) 10.72 Mb
Гайдамаки Немає хліба - співай 9,56 Mb
Гайдамаки Z kolegami (Haydamaky&VooVoo, 2009 p.) 9,54 Mb
Гайдамаки Маланка (співає Маланка Леньо, 2007 р.) 4.17 Mb
Гайдамаки Ефір (2007 р.) 4,19 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Інформація

Автори / Гайдамаки / Сашко Ярмола (Гайдамаки): Ми писали альбом “Укроп” під враженням від Майдану

Мабуть, найбільш патріотичний український гурт “Гайдамаки” (чого вартує той факт, що соліст “Гайдамаків” Сашко Ярмола завжди виступає у шароварах) нещодавно вирушив у тур на підтримку свіжої платівки “Укроп”.

Ми зловили Сашка між концертами та розпитали про запис альбому та участь у його створенні бійця АТО.

Розкажіть про запис платівки “Укроп”, як писалися пісні, з якими думками?

Ми розпочали запис рівненько перед початком Майдану. Зробили демо кількох пісень, з яких в альбомі залишилися “Загін”, “У Відкрите Небо” і “Київське Метро”. Потім почався Майдан, в якому ми приймали активну участь і як артисти, і як волонтери. Враження були дуже сильні, але часу писати пісні не було. Після драматичної битви у лютому 2014, революція перемогла і пісні почали приходити. Першою була “Деревяні Щити”, написана одразу після розстрілу Небесної Сотні. Потім: “Аркана!”, “Нашим Пацанам”, “Їхав Козак на Війноньку”, “Співай Соловей”… Ми записували їх так само швидко , як вони приходили. Мали добрих партнерів: ФДР студіо. Ось так дуже швидко, наприкінці 2014 вже зібрався альбом. Фінальним акордом прозвучала пісня “УкрОп” на слова Сашка Ткачука.

Як, на вашу думку, має поводитися український артист в тій ситуації, що заразвідбувається в Україні?

На мою думку, артист є суспільною фігурою і від нього очікують прийняття якоїсь позиції, відповідно до його власних переконань. Переконання бувать різні, тому й артисти поводяться по-різному. Суспільство поляризувалося, тому “нашим і вашим” навряд чи вийде. Артисти, які згідно з своїми переконаннями приймають одну із сторін, мають бути готові, що протилежна сторона їх відкине. Йде війна і на ній гинуть люди. У порівнянні з цим, “бан” від певної слухацької аудиторії, не найбільша ціна, яку можна заплатити за свої переконання.

1525307_10151822105662016_1820475650_n

Нещодавно ви вирушили у тур. Як приймають за кордоном, а як у нас? Виступ у якому місті запам’ятався найбільше?

Найбільш з цього туру запам’ятався Маріуполь. В Києві та Варшаві ми самостійно зробили концерти “під ключ”, з усіма виконаними технічними умовами, так як це має бути в ідеалі, в Маріуполі були дещо польові умови, хоч ми й старалися витягти максимум по техніці. Але люди там зараз відкриті на 100%, як ніде більше в Україні. Така у них зараз ситуація. Решта концертів теж пройшла на позитиві. Ми добре готувалися, альбом нам самим дуже подобається, презентувати його приємно. У Німеччині були цікаві ситуації. Там деякі німці переконані, що за нас воюють американські солдати. Не знаю, чи їм зручно так думати, чи це результат активної ватної пропаганди..

Незвичайна історія пов’язана з вашею піснею “Укроп”. Хто є її автором?

Це Сашко Ткачук, боєць територіальної оборони та військовий журналіст. Він написав вірш під враженням від сидіння в окопах восени минулого року, звернувся до нас у грудні з віршем та ідеєю кліпу. Нам все сподобалося і за кілька днів вже була готова пісня. Ми й зараз співпрацюємо з ним по креативу.

Які подальші плани гурту “Гайдамаки” після туру? Де фани зможуть вас почути?

Починається сезон літніх фестивалів. За пару днів вирушаємо до Польщі, потім до Естонії, вже маємо запрошення на український “Захід” та угорський “Зігет"

ranok.ictv.ua

 
 

Додав nady 16 травня 2015

Про автора

З00 років тому схід Європи палав вогнем — народ йшов на народ і царство на царство. З цього вогню з‘явились гайдамаки — воїни давнини, лицарі та бешкетники з України.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска