Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Інформація

Автори / Фестиваль української середньовічної культури Ту Стань! / Відомий український середньовічний фестиваль «Ту Стань!» вдесяте запрошує гостей

Мріяли потрапити в далеке минуле? Тоді вам на Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! – 2015». Упродовж трьох днів, 31 липня — 2 серпня, на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань»  у вас буде чудова можливість поринути в часи Київської Русі. 
 
Гостей Фестивалю чекає середньовічне містечко з особливою атмосферою та атрибутикою давніх часів — побутом, ринком із купцями в кращих традиціях тогочасної торгівлі, корчмою. У ремісницьких майстернях кожен охочий зможе оволодіти цікавим ремеслом, спробувати себе у грі на давніх музичних інструментах, навчитися середньовічних танців. Для запальних хлопців відбудуться справжні лицарські поєдинки в обладунках з середньовічною  зброєю.  
 
Найвідважніші учасники зможуть випробувати свої сили в бою та у  штурмі фортеці. 
Крім середньовічних розваг на вас чекає Тустанський університет і Духовна територія, що стануть підгрунтям і натхненням для відтворення матеріального побуту середньовічної України.
 
Цікаво цьогоріч буде і найменшим відвідувачам — на спеціальному середньовічному дитячому майданчику. Дітлахи зможуть долучитись до старовинних забав та взяти участь в пізнавальних майстер-класах
 
Детальнішу інформацію про захід можна довідатися на сторінці чи в інфоцентрі Фестивалю за тел.: 
+38 067 2820062; 
+38 067 9398677 (автотранспорт на Фестиваль).
 
Вартість квитків за всі дні Фестивалю — 150 грн., за 1 день – 100 грн.
Вхід для дітей до 7 років та учасників АТО безкоштовний за умови пред'явлення посвідчення.
 
«Ту Стань! – 2015» організовують: Державний історико-культурний заповідник «Тустань», «Військово-історична дружина «Чорна Галич», ОУМ «Спадщина», ЛОГО «Тустань»
 
Співорганізатори: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Департамент з питань культури, національностей та релігії ЛОДА, Сколівська райдержадміністрація, Сколівська районна рада, Підгородецька сільська рада, Національний природний парк «Сколівські Бескиди», громада с. Урич.
 
Генеральний спонсор: Віталій Дем’янюк та клуб КОЛО
Спонсори: Компанія «МЕНС»
За сприяння Андрія Парубія
 
Медіа партнери: Телеканал «24», радіо «24», радіо «Рокс»
Інформаційні партнери: агентство «LUFA»,  газета «Ратуша», мистецька агенція “Арт Вертеп”, сайт міста Львова «032.ua», туроператор «Відвідай».
 
Місце проведення: с. Урич Сколівського району Львівської обл. (22 км. від с. Дубина, 7 км. від смт. Східниця)
 
Довідка:
 
Наскельне місто-фортеця Тустань існувало у ІХ-ХVІ ст.ст. як потужний оборонний, митний та адміністративний центр, що в період свого розквіту контролював третину переходів через Карпати. Після занепаду колись могутня Тустань перетворюється на руїни. Сьогодні Урицькі скелі є комплексною пам’яткою археології та природи національного значення, якою опікується Державний історико-культурний заповідник «Тустань».

 

 
 

Додав ceny bab 27 липня 2015

Про автора

“Ту Стань!” – фестиваль української середньовічної культури. Відбувається щороку в с. Урич на Львівщині. В центрі уваги учасників фестивалю – пам’ятка архітектури ІХ-ХІІІ ст., наскельне місто-фортеця Тустань.

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска