Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Товари Інформація

Автори / Андрухович, Дереш, Жадан / Проект «ЛІВИЙ БЕРЕГ»

Юрій Андрухович, Любко Дереш, Сергій Жадан, Олександр Красовицький (Видавництво «Фоліо») та Олег Шпільман (Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля») презентують проект «ЛІВИЙ БЕРЕГ».

Безпрецедентний тур трьох провідних українських авторів на схід України (суспільна акція видавництв «Фоліо» та «Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля»).

Дві найбільших в Україні книговидавничих та книготорговельних компанії вирішили організувати прямий контакт з публікою Східної України трьох найяскравіших та найвідоміших (не тільки в нашій країні, але й у всьому світі) представників сучасної української літератури.

Андрухович, Жадан та Дереш - це ідейні та стилістичні лідери трьох хвиль української літератури кінця 20-го - початку 21-го століття. 40-річні, 30-річні, 20-річні: три покоління письменників та читачів - це ядро тої української літератури, яка виникла як альтернатива літературі офіціозній, але пов'язана з найкращими традиціями праці над словом і смислом. Всі три письменники - автори, які формують всесвітньо визнаний канон нашої сучасної літератури. Книжки всіх трьох продаються накладами, перевищуючими 10.000 примірників - для україномовного твору це статус бестселера. Всі троє мають досвід промо-турів за кордоном (Польща, Німеччина), а останнім часом - і в нашій країні. Жадан - невтомний мандрівник, який проїжджає пів-України з кожною новою книгою, видавці Дереша влаштовували йому тури з двома останніми книжками, охоплюючи 4-8 міст, приголомшуючий тур Андруховича з книгою "Таємниця" став сенсацією для 12 обласних центрів України.

Натомість є цілий регіон, багатонаселений та активний в економічній, культурній, політичній, та промисловій сфері, який письменники відвідують рідко. Це Лівобережна Україна. Наприклад, крім Ірени Карпи (за підтримки "Клуба сімейного дозвілля") та Юрка Покальчука (за підтримки "Фоліо"), жоден з видатних українських письменників останнім часом не зустрічався з публікою Луганська. Ці зустрічі продемонстрували жваве зацікавлення східноукраїнців - як преси, так і населення - до сучасної культурної ситуації в країні.

З метою заповнити цю прогалину, а також спираючись на успішний досвід, два найбільших гравця на книжковому ринку України розробили наступний маршрут для зірок української літератури:

• 5 жовтня, п'ятниця - стартова прес-конференція в Києві.

• 6 жовтня, субота - автограф-сесія в книгарні КСД та зустріч з публікою в Сумах.

• 7 жовтня, неділя - автограф-сесія в книгарні КСД та зустріч з публікою в Полтаві.

• 8 жовтня, понеділок - зустріч з публікою в Дніпропетровську.

• 9 жовтня, вівторок -- автограф-сесія в книгарні КСД та зустріч з публікою в Запоріжжі.

• 10 жовтня, середа -- автограф-сесія в книгарні КСД та зустріч з публікою в Донецьку.

• 11 жовтня, четвер -- автограф-сесія в книгарні КСД та зустріч з публікою в Луганську.

Плануємий тур не скерований на підтримку якої-небудь одної книжки (хоча спеціально під цей проект надрукована збірка творів цих трьох авторів під назвою "Трициліндровий двигун любові"), його мета - знайомство публіки Лівобережної України з досягненнями і персоналіями сучасної української літератури.

 
 

Додав Art-Vertep 04 жовтня 2007

Автори пов'язані с новиною

Любко Дереш , Сергій Жадан

 

Коментарi

04 жовтня 2007

сумно що до Одеси не доїхали...

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска