Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Таліта Кум Гаряча і гірка 6.13 Mb
Таліта Кум Романс (2007 р.) 2.91 Mb
Потік MP3 Товари Інформація

Автори / Таліта Кум / «Таліта Кум» відкриває Новий рік новим альбомом «Гаряча і гірка»

Група Таліта Кум, рушійною силою якої є витончена та тендітна, але сильна Юля Міщенко, записала свій другий альбом «Гаряча i гiрка». Альбом побачить світ 17 січня 2005.

В одному з своїх інтерв’ю Юля Міщенко якось казала про те, що успіх ніколи не буває випадковим. Йому передує, зазвичай, наполеглива праця.

Діяльність музикантів відраховуєтьcя не роками, що було проведено на сцені, а кількістю та якістю альбомів, що видаються, кліпами, активністю у вирі музичного життя.

З перших моментів своєї появи на україньський сцені, група Таліта Кум зайняла на ній своє особливе місце. Найвпливовіші україньскі видання не одноразово називали Юлю Міщенко «Фронтвумен україньского року». Проте сама Юля не вважає себя рок-музикантом, вона скорше робить акцент на якісну поп-музику. Тому й виникло бажання прийняти участь у відбірковому конкурсі Євробачення 2005, голосування котрого відбудеться наприкінці лютого 2005.

Другий альбом є важливим для кожної групи. Для Таліти Кум — цей альбом є своєрідною візитною карткою внутрішнього стану та свого бачення музики та поезії у ній.

Юля — справжня львівянка (щось тут є від слова «львиця»). Інтелігентна, розмовляюча вишуканою україньською мовою, яку можна почути тільки у Львові. Юля є справжнім носієм тієї шляхетної україньської культури, котру багато з музикантів, що походять з нашої музичної столиці намагаються приховати аби пристосуватися до столичних звичок Києва. Юля наполягає на своєму львівському походженні, на своїй львовоманії та кавоманії які для неї є тотожними

Кава є атрибутом львівського життя. Не випадково свій знаковий і такий важливий для себе альбом, группа називає епітетом цього легендарного напою.

Юлія Міщенко «Гаряча i гiрка» — ці якості кави як найкраще пасують як до самої Юлі Міенко так і до її групи «Таліта Кум». Альбом вийшов дуже романтичним, с хорошими текстами, до яких варто прислухатися та інтерпретувати на свій лад. Таліта Кум сама продюсує своє звучання, і це вже вдається в знаки. Якщо у першому альбомеі «Іноземці», група шукала свій стиль, свою музику, то в другому альбомі ми бачимо вже упередженого артиста, музичний орнамент котрого вгадується з перших нот, а потім не перестає дивувати пошуками нової експресії. В цій музиці є щось від французького шансону, від львівського романсу. Всі эці звуки нанесені на сучасне звучання гітар, клавішних та ударних. В запису альбому широко використовувалась симфонічна музика. Альбом записувався довго і досить ретельно на студії Олександра Пономарева «З ранку до ночi». Запис, зведення та мастерінг здійснено директором студії Володимиром Григоровичем. Доречі, він також прописав усі клавішні партії альбому.

І ще одна характерна особливість Таліти Кум. Це, майже єдина группа великої сцени в Україні, продюсуванням якої опікується сама фронтвуман — Юля Міщенко, сполучаючи в собі талант автора музики та слів, виконавиці та актриси, еффективного продюсера, чи мабуть краще сказати еффектного продюсера ?

Старт альбому супроводжується кліпом на пісню «Гаряча i гiрка», що було знято молодим талановитим кінорежисером Аланом Бадоевым. Він зумів спіймати той невловимий шарм нового образу Юлі Міщенко, притаманий усьому новому альбому.

Прес-служба гурту «Таліта Кум»

 
 

Додав Art-Vertep 23 січня 2005

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска