Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Qarpa Soledad (2011) 8,13 Mb
Qarpa No 1 like U (2011) 8,78 Mb
Qarpa My Man (2011) 8,75 Mb
Qarpa Русальчина ( 2005 р.) 5,76 Mb
Qarpa Namma You Crow (2007 p.) 6,97 Mb
Qarpa Без мене (2007 р.) 2.34 Mb
Потік Афіші Галереї MP3 Товари Статті Інформація

Автори / Qarpa / Гурт QARPA нагородили за кращий секс!

20 березня у столичному Докер Пабі відбулася Церемонія Нагородження Першої Музичної Джем-FM-Премії НеПопса. Тим музичним трофеєм радіостанція Джем-ФМ відзначила досягнення вітчизняних музикантів у вісьмох номінаціях: пісня, вокаліст, вокалістка, альбом, відео-кліп, кращий дебют, концертна програма та спецпроект.

Ось як прокоментувала усе це дійство музикантка і письменниця Ірена Карпа: «Ага. За найкращий секс 2007-го року. Ех, правда, то за пісню «Секс», а не вобщє. Але нічо. Премія ж-бо безпрецедентна, такої ще не було. Музична премія НеПопса від Jam Fm давалася за ліпші програми (Естетік Едюкейшн «Антена»), ліпші вокальні дані (Каша Сальцова), ліпші альбоми, ліпші спецпроекти тощо. Аби лиш не належало до коньюнктурного пластику.

Можливо, комусь із нагороджених варто було дати спеціальну премію «За примирення року з форматом», чи «Гамнорок вєчєн!», але ж ідея кльова. Як і статуйки з бронзи, у формі непідключеної до розетки вилки. Можна її ріжки запихати в носа неприємним людям, прочищати їм свідомість. Ех, з роси вам і з води!»

Премія Краща пісня року дісталася «Сексу» від QARPA. Як повідомили JeyArt перевірені джерела, яким можна довіряти, музиканти QARPA радо напилися з цього приводу боржомі.

JeyArt

 
 

Додав Art-Vertep 24 березня 2008

Про автора

«Qarpa» ex «ФАКТИЧНО САМІ» Ірена КАРПА – вокалОлег АРТИМ – електро гітара, програмуванняАртур ДАНІЄЛЯН – бас гітара, програмуванняЄвгенія СМОЛЯНИНОВА – віолончельАндрій КОГУТ – барабани1992 рік &ndash

Автори пов'язані с новиною

Ірена Карпа

 

Коментарi

24 березня 2008

киевская тусня зациклена сама на себе. просто смешно читать про все эти псевдопремии и псевдодостижения

26 березня 2008

Згоден. Не люблю Джем-FM. В них якийсь обмежений муз. репертуар. І не думаю, що пісня Карпи така вже "найкраща". Може для Джем-FM - так, але не для мене.

27 березня 2008
Zag

Jam Fm полный отстой, а вот песня Карпы реально класная,просто кто спит со своей бывшой тот меня поймет. Кстати она еще и книги хорошие пишит,вот так.

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска