Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Потік Афіші Товари Інформація

Автори / Бруно Шульц / У Дрогобичі починається фестиваль Бруно Шульца

Сьогодні, 26 травня, у Дрогобичі починається ІІІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца. Святкування відбудуться також у Львові та Любліні.

Про це новинареві повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

В Україну приїхали провідні дослідники творчості Шульца зі всього світу: Генрик Сєвєрський (Бразилія), Урі Орлева (Ізраїль), Дорен Дауме (Австрія), Лоренцо Помпео (Італія), Ігор Клех (Росія), Юдита Прайс та Йорген Герман Монрад (Данія), Габор Корнер (Угорщина), Ксав’єр Фар ре (Іспанія), Петра Заврельова (Чехія), Андрій Шкраб’юк та Андрій Павлишин (Україна), Вейкко Суванто (Фінляндія).

У межах фестивалю відбудуться перформенс Влодка Кауфмана на вежі дрогобицької ратуші, проект Цинамон від Юрія Андруховича та польського гурту Карбідо, спектаклі гуртів з Австралії, Франції та Польщі, вернісажі виставок Лолі Кантор (США), Бартоломея Міхаловскі (Польща), акції від мистецької формації «Кома» … «а все інше просто не перелічити». Фестиваль проходитиме до 31 травня.

Окрім того у Львові у галереї Дзиґа відкриється виставка коміксів на оповідання Бруно Шульца німецького митця Дітера Юдта. Виставка також проходитиме у Дрогобичі та Любліні.

Бруно Шульц (1892 - 1942) – польський письменник та графік із єврейським корінням, жив у Дрогобичі, писав польською мовою.

Вся творчість Бруно Шульца може розглядатись як ремінісценція тих вражень та переживань, які він виніс із свого дитинства, що пройшло у патріархальній єврейській родині, у Дрогобичі — галицькому місті з його певним укладом життя, традиціями і ритуалами.

Новинар

 
 

Додав Art-Vertep 26 травня 2008

Автори пов'язані с новиною

Юрій Андрухович

 

Коментарi

26 травня 2008

Чи видавалася в нас графіка Шульца? Або десь у Мережі?

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска