Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Дрогобич / V Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца

06-12 ВЕРЕСНЯ

Дрогобич

Від 6 до 12 вересня 2012 року в Дрогобичі в Україні відбудеться ювілейний V Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца.

Фестиваль складатиметься з двох частин:

перша – від 6 до 9 вересня – запропонує концерти, виставки, театральні вистави та інші мистецькі заходи;

друга – від 10 до 12 вересня – матиме літературно-науковий характер.

Фестиваль розпочнеться виступами Тараса Прохаська, Адама Міхніка, Давида Ґроссмана і Віктора Єрофєєва та вечірніми концертами Bester Quartet. Під час фестивалю також виступатимуть найбільша зірка української етнофолькової музики, київський гурт ДахаБраха, Юрій Андрухович із гуртом Karbido та польський рок-гурт Bruno Schulz.

 

Уже відома програма літературно-наукової частини V Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі:

 

06.09.2012 / Інавгураційні виступи

Про значення творчості Шульца для сучасного світу й України говоритимуть видатні представники культури України, Польщі, Ізраїлю та Росії – Тарас ПРОХАСЬКО, Адам МІХНІК, Давид ҐРОССМАН, Віктор ЄРОФЄЄВ. Сесію веде проф. Міхал Павел МАРКОВСЬКИЙ – історик і теоретик літератури, який здавна пише про Шульца.

 

09.09.2012. і 12.09.2012 / Авторські зустрічі та презентації книжок

На особисті авторські зустрічі запрошують: Аґата ТУШИНСЬКА (Польща), Віктор ЄРОФЄЄВ (Росія), Богдан ЗАДУРА (Польща), Дем’ян ФАНШЕЛЬ (Німеччина), Йовіца АЧІН, Мірко ДЕМІЧ, Драґан БОШКОВИЧ (Сербія), Іван ШАМІЯ (Хорватія). Книжки про Шульца представлять: Ельжбета ФІЦОВСЬКА і проф. Станіслав РОСЄК (Польща), Ріхард ОБЕРМАЄР (Австрія), Надя ТЕРРАНОВА (Італія) і Офра АМІТ (Ізраїль).

 

 

10.09.-11.09.2012 / Міжнародна наукова сесія „Бруно Шульц як філософ і теоретик літератури”

Літературознавці, історики літератури, славісти та шульцологи вперше дискутуватимуть про Шульца, як про мислителя, творця оригінальних літературних і філософських концепцій в контексті думки Рікера, Гайдеґера, Інґардена, Барта, Беньяміна та інших видатних філософів ХХ століття.

 

12.09.2012 / Прем’єрні представлення книжок

Прем’єра українського видання Цинамонових крамниць, Санаторію під Клепсидрою та оповідань Бруно Шульца, опублікованих поза збірками, в новому українському перекладі Юрія Андруховича – одного з найвидатніших сучасних письменників і поетів України. В презентації братиме участь видавець нового корпусу текстів Шульца українською поет Іван МАЛКОВИЧ.

Водночас будуть представлені перший український переклад Книги листів Бруно Шульца в перекладі Андрія Павлишина та Критичних нарисів у перекладі Віри Меньок (обидві книги – видавництво „Дух і Літера”).

Окрім того, 12 вересня відбудеться українська шульцівська панель: про те, ким є Бруно Шульц для сучасної української культури, як сприймають його пересічні та непересічні українці, дискутуватимуть зірки української літератури: Юрій АНДРУХОВИЧ, Юрій ВИННИЧУК, Андрій ЛЮБКА, Тарас ПРОХАСЬКО, Андрій БОНДАР, Василь МАХНО, Таня МАЛЯРЧУК, Наталка СНЯДАНКО.

Модератор: Олександр БОЙЧЕНКО.

 

12.09.2012 / Мультимедіальні презентації

Про присутність Шульца в різних культурах розповідатимуть його перекладачі: Мадлен Ґ. ЛЕВІН (англійська), Вей Юнь ЛІНЬ-ҐУРЕЦЬКА (китайська), Лоренцо ПОМПЕО (італійська), Ксав’єр ФАРРЕ (Іспанія), Дорін ДАУМЕ (німецька), Юдита ПРАЙС і Йорган Хірман МОНРАД (данська), Ґабор КЕРНЕР (угорська), Кристина ҐОДУН (Румунія), Андрій ПАВЛИШИН (українська).

На Фестивалі також відбудеться перша презентація нових перекладів Цинамонових крамниць і Санаторію під Клепсидрою, здійснених Юрієм Андруховичем. Ласкаво просимо!

 

Всіх зацікавлених адресуємо до офіційного блогу Фестивалю та фестивального акаунту на Фейсбуці.

 

Про авторів

Бруно Шульц

Додав nady у неділю о 00:55

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска