Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Вінниця / Презентація «Мальованої історії Незалежності України»

27 ВЕРЕСНЯ 18:00

Книгарня «Є»: вул. Соборна, 89
вхід вільний

Книгарня «Є» та видавництво «Зелений пес» запрошують Вас на презентацію книги Братів Капранових «Мальована історія Незалежності України», що відбудеться 27 вересня.

Початок о 18.00.

Письменники та видавці Брати Капранови у Вінниці представлять свою нову книгу — «Мальовану історію Незалежності України». Це історія без шмарклів, без чорних дір і білих плям, без фантазій і натяжок. Історія, яку можна читати без брому і без антибіотиків.
Презентують книгу 27 вересня о 18:00 в книгарні «Є» для студентів, викладачів, представників ЗМІ та всіх охочих. Вхід вільний.

Старт «Мальованій історії Незалежності України» дали перший президент незалежної України Леонід Кравчук та автор Акту про незалежність України Левко Лук'яненко, це відбулося 5 вересня у київській книгарні «Є». Під час Форуму видавців у Львові цікавість до книги була настільки великою, що читачі розкупили понад 3000 примірників книги.
«Мальована історія Незалежності України» — це короткий (80 сторінок), логічний і зрозумілий виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991-го року. Вона об'єднує в одне ціле історію всіх українських земель — від Закарпаття та Галичини до Слобожанщини та Криму.
Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).
Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів.

 

Про авторів

Брати Капранови

Додав nady 25 вересня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска