Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Дніпро / Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі" (історичні реконструкції кузні Сергія Комарова)

22 ЧЕРВНЯ - 08 ЛИПНЯ 10:00-19:00

Культурний центр "Арт-Вертеп", вул. Червона, 11
Вхід вільний!

З 22 червня до 8 липня 2013 р. виставка холодної зброї "Іржа на лезі" представляє відвідувачам культурного центру "Арт-Вертеп" колекцію робіт дніпропетровського коваля Сергія Комарова.

Колекція складається зі зброї довгоклинкова зброї та ножів, які були відтворені за зразками дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького, а також за матеріалами дослідників та краєзнавців, серед яких Олег Репан, з під пера якого вийшла в світ праця "Іржа на лезі. Лівобережне козацтво і російсько-турецька війна 1735-1739 років".

Майстер відтворював як зразки зрої та їх зовнішній вигляд згідно історичних пам'яток, так і спосіб виготовлення самої сталі, що носить назву "дамаської"!
Вивчаючи та заглиблюючись в дослідницькі та наукові матеріали, Сергій Комаров реконструював, цілу колекцію довгоклинкової зброї козацьких часів, а також виконав в такому ж дусі колекцію мисливських ножів, і так званих "офісних" ножів, які більше скидаються на ножі часів гетьманських)

Вироби декоровані різними металами (срібло, латунь, мідь), кістками та рогами тварин, камінцями (янтар, уральські самоцвіти), девев'яними вставкими з горіхового, сандалового, дубового дерева.

Також експозицію доповнюють ексклюзивні зразки географічних карт України періоду 15-18 століть з приватної колекції Мелора Назарова.

Запрошуємо бажаючих відвідати й відчути красу та велич справжнього бойового духу та вишуканість творів якою наповнена виставка "Іржа на лезі".

Відкриття виставки: 24 червня о 16:00
за участі майстра-коваля Сергія Комарова,
дніпропетровського історика, краєзнавця та автора книги "Іржа на лезі" Олега Репана,
а також колекціонера Мелора Назарова.

Акредитація преси обов'язкова!

Адреса: культурний центр "Арт-Вертеп" (вул. Червона, 11)

пн-пт: 10:00 - 19:00
сб-нд: 11:00 - 18:00
Вхід вільний!

Деталі та акредитація преси: 066 272 26 24

 

 

Про авторів

Культурний центр Арт-Вертеп , Олег Репан , Сергій Комаров

Додав ceny bab 21 червня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска