Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Дніпро / Зустріч з Олександром Ірванцем

05 ЛИСТОПАДА 18:00

Музей Літературне Придніпров`я (пр. Карла Маркса, б. 64)

МА Арт-Вертеп представляє:

5 листопада

18:00

Музей Літературне Придніпров`я (пр. Карла Маркса, 64)

В рамках літературного фестивалю „Підмогильний-фест” зустріч з Олександром Ірванцем, який презентуватиме одразу декілька книжок, що вийшли у видавництві „Фоліо” – „Хвороба Лібенкрафта”, „Загальний аналіз”, „Мій хрест”.

Поет, прозаїк, драматург, перекладач. Народився у січні 1961 року у Львові. У 1988 р. закінчив Московський літературний інститут ім. Горького. Автор збірок поезій „Вогнище на дощі” (1987), “Тінь великого класика” та інші вірші» (1991), „Вірші останнього десятиліття” (2001), роману „Рівне/Ровно (Стіна)” (2002). Його поезії та драматургія були перекладені англійською, німецькою, французькою, польською, шведською, російською, білоруською та хорватською мовами. П’єси Ірванця ставилися на сценах Німеччини, Люксембурга, Казахстану. У Польщі була створена радіоп'єса «Recording», а у Кракові вийшла окрема книга його драматургії.

1985 разом з Віктором Небораком та Юрієм Андруховичем заснував поетичну групу Бу-Ба-Бу, котра одною з перших почала відновлювати в українській літературі карнавальні та буфонадні традиції, продемонструвала успішний приклад творення соціо-культурного міту.

 

Про авторів

Олександр Ірванець

Додав Chyzh 25 жовтня 2010

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска