Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Дніпро / Зустріч з Галиною Хмель-Дунай та виставка реконструкції старовинного українського одягу

05 ЛИСТОПАДА 16:00

Відділ мистецтв обласно бібліотеки (пр. К.Маркса, 18, 2-й поверх)

Шановні відвідувачі інтернет-сторінки, я собі довела, що мрії здійснюються. Цьому є свідчення моєї поїздки до Парижу. Сценаристом, режисером, продюсером, меценатом, виконавцем, перевізником була я особисто (чим дуже задоволена). Щоб родині було спокійніше (що я не просто викидаю гроші) - поєднала приємне з корисним: домовилась з Посольством України в Парижі про проведення для українських французів виставки своїх вишитих робіт. Виставка тривала 12 днів (з 25 серпня до 5 вересня 2012 р.) в одному із залів культурно-інформаційного центру нашого посольства. Цей будинок є власністю Посольства України, а деякий час він належав закоханій акторській парі Алену Делону та Ромі Шнайдер.

Виставку оглядали охочі відвідувачі, а я вивчала Париж. Частину своїх вражень у вигляді світлин пропоную переглянути вам.


З повагою, Галина Хмель-Дунай.

Подивитися на Париж очима майстрины можна ТУТ.

Після написаного: у кого є бажання почути про Париж більше запрошую на зустріч у відділ мистецтв обласної бібліотеки (пр. К.Маркса 18, 2-й поверх) 5 листопада 2012 р. о 16:00 (довідки за тел. 47-45-36)

 

Про авторів

Галина Хмель-Дунай

Додав nady 24 жовтня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска