Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Дніпро / Презентація роману Валентина Терлецького «ХМАРОЧОС» в Культурному Центрі «АртВертеп» (крамниця «Білокнижник»)

07 ЛЮТОГО 19:00

культурний центр "АртВертеп" (крамниця "Білокнижник"): вул. Червона, 11
вхід вільний

Культурний Центр "Арт-Вертеп" запрошує на презентацію нового роману Валентина Терлецького "Хмарочос", яка відбудеться 7 лютого о 19:00 в арт-крамниці "Білокнижник" (вул. Червона, 11)

Вхід вільний!!!

Цього року Валентин Терлецький став дипломантом конкурсу «Коронація слова». Роман «Хмарочос» номіновано на премію «Книга року ВВС – 2012».

Роман «Хмарочос» належить одразу до кількох жанрів – це і антиутопія, і політичний трилер, і роман-попередження, і фантастично-соціальний твір. Дія роману відбувається у вигаданій країні Юналія, де до влади приходять дуже дивні політичні сили, що пропагують повне знищення культури і насадження анти культурних цінностей. Під заборону потрапляє будь-яке вільне мистецтво і на офіційному рівні затверджуються нові дозволені для творчості теми, які суперечать здоровому глузду. Це призводить до активного спротиву з боку багатьох митців, котрі не бажають підкорятися новим законам. З усіх кінців країни до столиці на акцію протесту з’їжджаються митці. «Сотня нескорених» захоплює хмарочос в центрі міста і влаштовує на його даху свій табір. Вони висувають вимоги владі – або вона скасовує заборону на вільну творчість, відміняє цензуру, або митці скоять акт масового самогубства, стрибнувши з даху багатоповерхівки, і тим самим викличуть резонанс у світі, підбурять громадськість до активних дій проти «бєспрєдєлу» влади…

Довідка:

Валентин Терлецький народився в Запоріжжі. Закінчив Запорізький державний університет, філологічний факультет. З 1997 року працює журналістом, є членом Спілки журналістів України.

У 1992 році заснував рок-групу „Декаданс”, яка має сім номерних альбомів, 6 відеокліпів, у 2002 році визнавалася кращою групою Запоріжжя за результатами хіт-параду на радіо „Запоріжжя”, а в 2008 році стала переможцем конкурсу «The Best 2008». В групі Валентин співає, грає на кількох інструментах, є автором музики і текстів.

Також він є автором 2-х виданих книг віршів «Ключі від сутінок» (2003) і «Небесний оркестр» (2006), має також дві нові написані, але ще не видані книги віршів.

У 2003 році Терлецький був нагороджений «Золотим пером» від всеукраїнського конкурсу «Коронація слова», як літературний критик. У 2009 Терлецький став лауреатом премії від журналу Національної Спілки письменників України «Березіль».

Також вийшло 3 його книги прози: «Рок-н-рол, стакан, кохання» (2008 р., роман-переможець конкурсу міського молодіжного роману «Графіті 2007» видавництва «Фоліо»), та «Хроніки міських божевільних» (2009 р., роман-переможець міжнародного літературного конкурсу «Євроформат 2008», видавництво «Альтерпрес»). У видавництві «Нора-Друк» 2012 року вийшов роман «Хмарочос» (переможець у номінації «Вибір видавців» Міжнародного конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова» 2012).

ПРИХОДЬТЕ САМІ ТА ПРИВОДЬТЕ ДРУЗІВ!!!

 

Про авторів

Валентин Терлецький

Додав nady 04 лютого 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска