Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

Роман Мірошниченко Afrodita 5,89 Mb
Роман Мірошниченко Temptation 9,14 Mb

Дніпро / Ексклюзивний мастер-клас Романа Мірошниченко

13 ВЕРЕСНЯ 16:00

Indig music (вул. Сєрова, 15)

13 вересня о 16:00 ми ваєте унікальну можливість відвітати кксклюзивний мастер-клас Романа Мірошниченко в крамниці Indig music за адресою вул. Сєрова, 15.

Довідка:

Один з провідних гітаристів СНД. Володар «Гран-Прі» міжнародного джазового конкурсу-фестивалю «DoDж 2004». Виступав із зірками світового джазу: Al DI MEOLA, Frank Colon, Джіваном Гаспаряном, Saskia Laroo, Richie Cole, Milcho Leviev, Mario Parmisano, Joao Donato. Його гітара звучить у саундтреках популярних російських кінофільмів, в альбомах зірок російської естради. У манері гри Романа Мірошниченка критики вбачають вплив таких найвидатніших майстрів гітари, як Al Di Meola, John Mclaughlin.
Характерні виконавські риси Романа Мірошниченка — це яскрава мелодійність, бездоганне імпровізаційне мислення, віртуозні пасажі й оригінальне звучання акустичної гітари в сукупності з новітніми технологіями гітарного обладнання.
Роман є офіційним обличчям компанії Ovation Guitars на території СНД. У 2003 створює свій сольний проект RMProject, який регулярно і з великим успіхом виступає у багатьох містах СНД І Європи, на сьогодні є одним із найбільш бажаних колективів інструментальної музики та частим гостем-хедлайнером найбільш престижних джазових та гітарних фестивалів.

 

Про авторів

Роман Мірошниченко

Додав nady 12 вересня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска