Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Запоріжжя / Любко Дереш та Антон Кушнір у літературних дебатах на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники»

26 КВІТНЯ 11:30

Обласна бібліотека ім. М. Горького (конференц-зал, 4 поверх, пр. Леніна, 142)

26 квітня в Запоріжжі відбудуться літературні дебати за участі молодих письменників Любка ДЕРЕША та Антона КУШНІРА на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники».

Перша зустріч цього дня розпочнеться об 11:30 в бібліотеці Запорізького національного університету (вул. Жуковського, 64).

З 15:00 на спілкування з письменниками запрошує в обласна бібліотека ім. М. Горького (конференц-зал, 4 поверх, пр. Леніна, 142)

На заходи вхід вільний.

Принагідно поздоровляємо Антона Кушніра з відзнакою «Дебют року» від газети «Друг читача».

Поїздка письменників відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і? Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

 

Про авторів

Мистецька аґенція Арт-Вертеп

Додав Настічка 25 квітня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска