Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / З 20 липня по 5 вересня 2011 приймаються заявки від молодих музикантів на участь у фестивалях «Бочка Джекпот» і «Хіп-Хоп Середа»

20 ЛИПНЯ - 05 ВЕРЕСНЯ

вул. Богдана Хмельницького 3-Б / 1, клуб «Бочка Пивна»

З 20 липня по 5 вересня 2011 приймаються заявки від молодих музикантів на участь у другому сезоні клубних фестивалів «Бочка Джекпот» і «Хіп-Хоп Середа», що стартують у жовтні в пабах столичної мережі «Бочка Пивна» і закінчаться в березні 2012 року.

В обох фестивалях відбудеться по п'ятнадцять конкурсних концертів, у яких візьмуть участь 16 гуртів, що змагатимуться за «джекпот», що буде формуватися і постійно збільшуватися за рахунок доходу від кожного фестивального концерту.

Для участі у фестивалях «Бочка Джекпот і «Хіп-Хоп Середа» необхідно відправити заявку з короткою анкетою групи-кандидата на участь у фестивалі, надавши демо-матеріал авторських пісень хронометражем не менше 30 хвилин, а також 3 фото в електронному вигляді .

Заявки з демо-копіями необхідно надіслати до 5 вересня 2011 кур'єрською поштою за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького 3-Б / 1, клуб «Бочка Пивна» - з позначками «на фестиваль« Бочка Джекпот» або «на фестиваль «Хіп-Хоп Середа». 10 вересня, після вивчення заявок і прослуховування фонограм, оргкомітет фестивалю оголосить список всіх кандидатів, які подали заявки, і музикантів, допущених до участі у фестивалі, після чого відбудеться жеребкування та почнеться підготовка до старту конкурсних концертів.

«Як і минулого сезону, переможці кожного концерту будуть визначатися за допомогою голосування публіки та журі, до складу якого увійдуть популярні музиканти, продюсери та журналісти. Групи, які вибули з конкурсу, не залишаться без винагороди, а отримають в якості гонорару половину джекпоту конкурсного концерту. Для молодих музикантів участь у фестивалі може стати хорошим стартовим майданчиком у професійній кар'єрі. До того ж, в цьому сезоні стартовий джекпот обох фестивалів становить 5 тисяч гривень, що не може не радувати потенційних учасників фестивалів» - розповідає арт-директор мережі закладів «Бочка Пивна» Олександр Стасов.

Переможцем першого сезону фестивалю "Бочка Джекпот" стала київська група "WashingTones", що виборола у фінальній битві проти групи "superDIVKA" джекпот фестивалю, що склав 11 440 гривень.

У сезоні 2010-2011 в фестивалі "Бочка Джекпот" взяли участь гурти: "Ми100", "Серце Дженніфер", "Extra! Extra!", "Навколо Кола", "SЮR Band", "Stereoplen", "PLL", " Чайка Джолі "," The Pollock "," superDIVKA "," WashingTones "," Проти Ночі "," Elektroklew "," Відповідь To Be ... " і "Берег Бонанзи".

Фестиваль відзначився авторитетним складом журі, до якого увійшли музичні журналісти, менеджери шоу-бізнесу, популярні музиканти, блоґери, композитори, теле і радіоведучі. В їх числі: ведуча шоу "Камтугеза" "Радіо Рокс" Соня Сотник, продюсер Віталій Пастух, народна артистка України Марія Бурмака, теле-радіо журналіст Поліна Булгакова, музичний редактор "Music Radio" Віталій Бондар, екс-директор групи "Green Grey" Лідія Клов, вокаліст гурту "АнтитілА" Тарас Тополя, арт-директор клубу "44" Гала Кудріна, вокалістка гурту "Пара Нормальних" Анна Добриднєва, pr-фахівець компанії "Euro Media" Андрій Бабкін, Вадим Лисиця - продюсер співачки Alyosha, pr- менеджер Юлія Курова, лідер гурту "Таршис" Борис Таршис, барабанщик гурту "С.К.А.Й." Сергій Недашковський, музикант і композитор Сергій Підкаура, виконавчий продюсер музичного каналу "Enter" Марія Сабадаш, звукорежисер Сергій Каменєв, блогер Лілія Лилик та вокаліст гурту "The Вйо" Мирослав Кувалдін.

У новому клубному сезоні 2011-2012 в мережі «Бочка Пивна» запускається три музичні фестивалі та кілька соціально-культурних та ексклюзивних розважальних програм.

 

Про авторів

Бочка джек-пот

Додав Art-Vertep 29 липня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска