Увійти · Зареєструватися
 

Львів / Фестиваль LOKAL!FEST

05 ЛИСТОПАДА 16.00

Палац спорту "УКРАЇНА", Мельника, 18
100 грн.

LOKAL!FEST – це той день в році, коли ми збираємось разом в одному місці, в той самий час, щоб довести один одному, що ми ще є.

Таких людей ми називаємо вільними та небайдужими, тими, кому не все одно! В період фейсбуків і твіттерів такі «аналогові» події стають киснево необхідними. На «ЛОКАЛЬ FEST» приходять ті, хто йде далі, хто розуміє тимчасовість всього, що напаковується в телеефірах та знає що таке насправді свобода (і політика тут нідочого!).

Холдинг Емоцій «!ФЕСТ» обіцяв своїм друзям та клієнтам, що кожного року влаштоване нами дійство буде все несподіванішим та цікавішим. Відтак, ми вирішили не робити звичний концерт і традиційне «свято ковбаси» – ми просто зібрали тих, хто не тільки словами говорить «БОРОТЬБА ТРИВАЄ!.»

Отож, «ЛОКАЛЬ FEST»- 2011 це ті хто не мовчать:

з України – гурт «ТАРТАК», ТАРАС ЧУБАЙ та «Плач Єремії»

а також легендарна рок-група з Білорусі

Ляпіс Трубєцкой з новою програмою «ГРАЙ!»

Холдинг Емоцій «!ФЕСТ» не заробляє грошей на проведенні фестивалю – це наша приватна ініціатива, аби створювати перш за все атмосферу для вільних та небайдужих людей. Ми радо зустрічатимемо всіх наших друзів з усієї України – присвятіть один день в році свого життя аби зробити собі справжній подарунок.

Обіцяємо Не пошкодуєте! Адже Боротьба таки триває...

Квитки в закладах Холдингу емоцій "!ФЕСТ" з 21 жовтня. Вартість 100 грн, для власників карток lokal - 80 грн, також можна купляти за бофони!

 

Про авторів

Фестивалі

Додав Sh.Ocean 19 жовтня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска