Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Київ / III-й ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦІВ НАРОДІВ СВІТУ DANCES OF THE WORLD 2012

05 ЛЮТОГО 18:00

Будинок художника, вул. Артема 1-5

III-й ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦІВ НАРОДІВ СВІТУ «DANCES OF THE WORLD - 2012»

У кожному з нас живе танець - танець життя і любові. Немає людини, яка залишилася б байдужою до звуків музики. Ритміка танцю захоплює і об'єднує в єдиному бажанні - пропустити крізь своє тіло і свідомість енергетику, що йде від танцювальної ейфорії.

Наша планета також кружляє в нескінченному танці, і дарує кожному народу свій неповторний і самобутній стиль самовираження в танці. Ми запрошуємо вас відвідати III-й фестиваль народів світу "DANCES OF THE WORLD - 2012", який проходитиме в Києві 5 лютого 2012, де ви зможете ознайомитися з невеликою частиною танцювальної культури нашого світу. Більше 20-ти провідних танцювальних колективів України представлять вашій увазі характерні образи народних танців. Ви зможете побачити сплетення культур і різноманітність стилів у танцях Америки, Аргентини, Афганістану, Африки, Бразилії, Угорщини, Сходу, Греції, Грузії, Індії, Ірландії, Іспанії, Китаю, Кореї, Латинської Америки, Франції, Польщі, Німеччини, Росії і звичайно України, а також циганські, єврейські і багато інших різновидів танцювальних національностей, виражених в танці.

Сьогодні танці завоювали весь світ. Україна однією з перших відкрила своє серце цього щирого і пристрасного захоплення. Досить лише згадати всі TV-програми пов'язані з танцями, що підкорили серця глядачів за останні роки.

Танцювальні школи залучають мільйони учнів у всіх частинах земної кулі. І це - не дивно. Адже, кожен танець прекрасний у всіх своїх проявах. Він наповнений душею, глибинною пам'яттю поколінь різних народів з одного боку і професіоналізмом, харизмою талановитих виконавців - з іншого. Тому проведення III-го Фестивалю танців народів світу «DANCES OF THE WORLD - 2012» можна вважати днем ??залучення українців до справжніх шедеврів світової культури.

Всі глядачі, від малого до великого, отримають масу задоволення занурюючись у світ зачаровуючих танців, колоритних костюмів і незабутніх ритмів.

Подаруйте собі можливість, за один вечір, промайнути по цілому світу у вихорі запальних па.

Серце народів світу - танець, чекає на Вас!

Квитки продаються в Будинку художника, касах міста та на сайтах parter.ua kvytky.ua karabas.com biletik.ua

 

Про авторів

Мистецька аґенція Арт-Вертеп

Додав Chyzh 01 лютого 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска