Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Київ / Канадський фотограф Джефф Волл прочитає лекцію

04 ЛЮТОГО

Національний ун-т ім. Шевченка

4 лютого в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться лекція Джеффа Волла в рамках його першої у Східній Європі персональної виставки під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна». На лекції Джефф Волл представить свої роботи та технології, які він використовує в процесі творчості, супроводжуючи свою розповідь добіркою наочних матеріалів. Слухачі ознайомляться з історією створення проектів митця, а також його творчістю та художньою стратегією в цілому. Після лекції художник відповість на запитання присутніх.

Видатний канадський фотограф Джефф Волл завжди захоплювався масштабними живописними полотнами – картинами, які окремо розташовуються на стіні і розкривають перед нами щось унікальне і важливе – та привніс їх властивості у фотографію. Деякі з його проектів містять прямі посилання на знакові картини, таким чином увиразнюючи зв’язок між різновидами мистецтва.

Джефф Волл найбільш відомий своїми фотографічними зображеннями, підсвіченими у лайт-боксах. Його теми варіюються від «майже документальних» побіжних поглядів на міське і приміське повсякдення до детально розроблених, штучно сконструйованих зображень.

Волл працював з новими цифровими візуальними технологіями від початку 1990-х рр. Вони розширили його мистецьку практику і дозволили працювати з такими формами фотомонтажу, які були майже неможливими до початку використання комп’ютерів в царині фотографії. Його монтаж непомітний, а картини завжди здаються єдиними і цілісними.

Лекція Джеффа Волла відбувається за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Експозиція Джеффа Волла під назвою «Фотографія: у світлі, чорна, кольорова, біла і темна» складається з 17 фоторобіт та 7 лайт-боксів. Вона розташована на 2-му та 3-му поверхах PinchukArtCentre.

 

Про авторів

Мистецька аґенція Арт-Вертеп

Додав Chyzh 02 лютого 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска