Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Київ / Програма фестивалю "Країна мрій" 2012

22-23 ЧЕРВНЯ

Співоче поле

Алеї Майстрів з 10.00

 

Українсько-японський центр 22-23 червня (14:00-20:00)

 

Японські танці Бонодорі

Майстер-клас із каліграфії

Куточок одягання літнього кімоно «юката»

Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей

Фотографування в образі самурая та гейші

Майстер-клас з орігамі

 

Галявина «Ярило» 22-23 червня

Братство бойового козацького звичаю «Спас»: козацькі розваги з 13.00 до 18.00

Книжковий ярмарок (від дворика музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00

 

 

Книжкові майстер-класи на майданчику «Майстер-кляса»: з друкарської справи, із палітурення книжок, з каліграфії, з шовкодруку, з ілюстрування книжок.

Сцена «Курінь»: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.

 

22 червня:

 

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

Сцена «Під Стінами Лаври»

14.00 – 15.00 – «Сільська музика» (Україна)

15.00 – 16.00 – «Люди добрі»

16.00 – 17.00 – «Вася Жадан»

17.00 – 18.00 – «Фолькнери»

 

Сцена «Майстерня танців»

13.00-14.00 - Арзи Бекір дитячий майстер класс

14.00 – 15.00 –

15.00 – 16.00 –

16.00 – 17.00 -

17.00 – 18.00 – «Хорея козацька»

 

Сцена «Кобзарська майстерня»

13.00 – 14.00 –

14.00 – 15.00 – Ярослав Криско, бандура (Львів)

15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)

16.00 – 17.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)

17.00 – 18.00 – Тарас Силенко, бундура (Київ)

 

Вечірня сцена

18.00 – 18.30 –

18.30 – 20.00 –

20.00 – 21.00 – BabaZula(Турція)

21.00 – 22.00 – ТНМК (Україна)

 

23 червня:

Майданчик «Етно-Fashion»

 

Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі «Етно».

Співорганізатори проекту – «Український Тиждень Моди» та Музичне Видавництво «Країна Мрій».

 

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

Сцена «Під Стінами Лаври»

13.00 – 14.00 –

14.00 – 15.00 – «ТопОркестра» (Україна)

15.00 – 16.00 – Ельвіра Сарихаліл та «Красу» (Україна)

16.00 – 17.00 – «Йорий клоц» (Україна)

17.00 – 18.00 – Orkiestra Sw. Mikolaja (Польща)

 

Сцена «Майстерня танців»

13.00 – 14.00

14.00 – 15.00 – «Рожаниця», майстер-клас танців

15.00 – 16.00 – Арзи Бекір, майстер-клас кримськотатарських танців

16.00 – 17.00 – «ТопОрКестра», майтер-клас румунських танців

17.00 – 18.00 –«Гуляйгород», майстер-клас українських танців

 

Сцена «Кобзарська майстерня»

13.00 – 14.00 – Лаяюш Молнар, колісна ліра, бандура (Львів)

14.00 – 15.00 –

15.00 – 16.00 – Михайло Коваль, бандура

14.00 – 17.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)

17.00 – 18.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

 

 

Вечірня сцена

18.00 – 19.00 – «Іларія vs Гриньків (Україна)

19.00 – 20.00 – Астарта (Україна)

20.00 – 21.00 – MA VALISE (Франція)

21.00 – 22.00 – ВВ та Оркестр Збройних Сил України

 

Увага! В програмі фестивалю можливі зміни

 

Про авторів

Фестиваль Країна мрій

Додав oleenkka у суботу о 20:11

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска