Увійти · Зареєструватися
 

Київ / «Українська фотографія: 1989-2009»

20 ЛЮТОГО - 02 БЕРЕЗНЯ

Фонд сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська 1/6, М "Контрактова площа")

Проект «Українська фотографія: 1989-2009» вперше був представлений в Братиславі на Міжнародному Фестивалі Фотографії у листопаді 2009 року.

Ідея виставки в Україні є логічним продовженням його життя, тому що саме реакція та відгуки українського глядача найцінніші для авторів і організаторів проекту.

Головна тема експозиції: поєднання документальної та метафізичної фотографії в одному просторі, пов’язуючи їх єдиним соціальним аспектом – часом занепаду Радянського Союзу і пошуком нових цінностей в умовах будування нового суспільства.

Жанрові сцени документалістів наповнені метафорами, портрети конкретних людей стали портретами «героїв нашого часу», замальовки міста схожі на філософські есе про сутність буття.

Автори-метафізики використовують художні засоби, за допомогою яких створюють нову «над-реальність», однак це не абстрактні міркування, а впізнанні теми і сюжети.

Автори, які представлені в експозиції: Віктор Суворов, Геннадій Мінченко, Едуард Странадко, Ілля Павлов, Ірина Рузіна, Марія Норазян, Микола Трох, Олександр Кадніков, Олександр Космач, Олександр Маслов, Олександр Ранчуков, Олекандр Фельдман, Олексій Піштар, Рита Островська, Сергій Солонський, Юрій Бродський, Юрій Ковальчик.

Автор і організатор проекту: Ірина Рузіна.

Проект здійснений за підтримки Фонду сприяння розвитку мистецтв, Галереї «Ірена», Галереї «Я», Галереї «Ра», Київського Фотографічного Товариства.

Пригощає - Ресторан грузинської кухні "НІКАЛА"

 

Про авторів

Фотоальбом

Додав Art-Vertep 03 лютого 2010

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска