Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Київ / Персональна виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення»

03 ЛЮТОГО - 12 БЕРЕЗНЯ

Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Т. Шевченка, 12)

Результат 8-річної діяльності визнаного майстра мистецтв (звання «World masters» художниці вручили у Південній Кореї у 2010 році) Рудницької-художниці зможуть побачити і кияни. Адже саме Київ став стартовим майданчиком всеукраїнського мистецького туру Анжеліки. Протягом кількох останніх років її три окремі виставки мандрували світом, де відбулося понад 50 «персоналом» - у Франції, Угорщині, Бельгії, Нідерландах, Болгарії, Румунії, Македонії, Сербії, Хорватії, Чорногорії, Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Кореї та інших країнах. Понад 20 персональних виставок художниці пройшло і в Україні, але жодна з них не була такою представницькою і грандіозною, як запланована.

- За кордоном мої роботи виконують місію народної національної дипломатії, бо на виставки приходять, як українські емігранти, так і місцеві прихильники мистецтва, відкриваючи для себе іншу Україну - яскраву, самобутню, доброзичливу, радісну. Пізнають емоційний бік нашої сутності - розповідає Анжеліка Рудницька, - Хотілося б, щоб і в Україні моє мистецтво, (арт-тур «Містерія літочислення» проїде державу від Луганська до Ужгорода), виконало об?єднавчу функцію, зшивши моєю Любов?ю і моїм мистецтвом в одне усіх, хто по-різному розуміє країну.

Твори Рудницької - колоритні, несподівані, графічні. У них поєднані сила тисячолітніх українських візуальних артефактів і дитяча беззахисність художниці.

Вперше у Києві буде представлене повне зібрання із понад 150 творів. Воєдино експозиційно зійшлися дві виставки, що мандрували Європою, одна з Азії, також буде презентована нова серія «Праморе» і цикл «Декаполіс».

На виставці також будуть представлені гобелени, декоративні тарілки та знамениті подушки-думочки. Цікавинкою обіцяє стати також колекція еко-сумок із льону із малюнками Анжеліки, які демонструватимуть подруги художниці - відомі українські дівчата. Експозиція буде розміщена у п?яти залах музею.

 

Про авторів

Анжеліка Рудницька

Додав OksanaY 31 січня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска