Увійти · Зареєструватися
 

Галереї

Київ / Виставка фотографій "Кохаю Тбілісі"

07 ТРАВНЯ - 07 ЧЕРВНЯ 10:00-23:00

кінотеатр Батерфляй-Ультрамарин (вул.Урицького, 1-А)

7 травня в арт-фойє кінотеатру Батерфляй-Ультрамарин (вул.Урицького, 1-А) відкривається фотовиставка під назвою «Кохаю Тбілісі» . Світлини, що будуть упродовж місяця експонуватися на виставці, відзняті грузинським фотографом Шалвою Лондарідзе.

Шалва Лондарідзе – фотолюбитель. Захопився фотографією понад 3 роки тому. Його знімки унікальні та упізнаються відразу. Шалва дійсно кохає Тбілісі, не втомлюється вивчати його знов і знов. Цей фотограф знімає елементи і сюжети по-новому, відшукуючи цікаві й незвичні ракурси. Шалва має талант піймати об’єктивом те, чого ніхто не помічав раніше. Він гуляє містом, в пошуках особливих ракурсів, цікавих поєднань старої архітектури міста з сучасними елементами.

Переважно Шалва знімає Старий Тбілісі - район, що знаходиться в історичному центрі міста. Вулиці тут вузенькі, будівлі зберегли риси середньовіччя. Шалва Лондарідзе знімає як улюблені місця жителів, так і затишні провулки, про які, можливо, мало хто й знає: буває проходиш повз, не помічаючи того, що бачить фотограф. Здається ще мить, і у вікні з’явиться молода грузинка з глеком вина, чи відважний джигіт виїде з-за рогу на коні. Тут все дихає історією та грузинським колоритом.

Фото Тбілісі таємничі та красиві: це і вечірня ілюмінація, і старі будиночки з різьбленими балконами, увитими виноградним листям, і, звичайно ж, - відомі тбіліські лазні. А чого вартий один тільки «Міст Миру»! Підвечір, коли на ньому запалюють вогні та в річці Мктварі відображається це диво, все навколо схоже казку, адже недарма кажуть, що «Тбілісі – це частинка Раю на землі».

Виставка триває до 7 червня 2012р. Часи роботи: з 10-00 до 23-00.

Кінотеатр «Батерфляй-Ультрамарин», вул.Урицького, 1А, тел.(044)206-03-70.

P.S. фотограф Шалва Лондірідзе наприкінці травня відвідає Київ. Він буде знімати краєвиди Києва. В разі, якщо Ви бажаєте взяти у нього інтерв"ю, він з радістю його надасть. Тож для домовленості, будь-ласка, звертайтесь за нижчевказаними контактами.

 

Про авторів

Мистецька аґенція Арт-Вертеп

Додав oleenkka 04 травня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска