Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Сергій Бабкін Люди (feat К.П.С.С.) 2013 р. 8.98 Mb
Сергій Бабкін Возьми меня (2013 р.) 2.45 Mb
Сергій Бабкін Я пойду с тобой (2013 р.) 4.95 Mb
Сергій Бабкін Тук-тук (2012 р.) 9.06 Mb
Сергій Бабкін Мотор (2012 р.) 7.65 Mb
Сергій Бабкін Син (Відео) 16.14 Mb

Київ / Сергій Бабкін в арт-проекті Майстер-Клас

06 КВІТНЯ 20:00

арт-клуб 44 (Хрещатик 44-Б)
Вхід 100 грн.

6 квітня в київському клубі «44» Сергій Бабкін представить в рамках арт-проекту «Майстер-Клас» повноцінну програму проекту «K.P.S.S.» на основі якої восени буде видано студійний альбом. Вже 10 квітня в Харкові відбудуться зйомки першого кліпу проекту «K.P.S.S.», над яким працюватимуть друзі Сергія Бабкіна із груп «Коло» та «LЮК».

Паралельно з активною концертною діяльністю, Сергій Бабкін разом зі своїми музикантами готується до зйомок першого кліпу проекту «K.P.S.S.». Попри те, що досі не визначено на яку саме пісню зніматиметься відео, вже призначена дата зйомок, а саме 10 квітня. Робота над кліпом розпочнеться в Харкові, а його режисером стане фронтмен етно-групи «Коло» Максим Кіуіла. До нового відео Сергія Бабкіна матиме пряме відношення барабанщик групи «LЮК» Олександр Кротовський, який працюватиме над 3D-графікою кліпу. Стало відомо, що для зйомок музиканти радикально змінять свій зовнішній вигляд, а саме підстригуться під «ноль» .

6 квітня на непопсовому творчому вечорі в рамках арт-проекту «Майстер-Клас» група Сергія Бабкіна представить повноцінну програму «K.P.S.S.», студійний запис якої буде видано вже восени. До платівки орієнтовно увійде 16-18 пісень , саме вони складуть 6 квітня основу концерту «K.P.S.S.» у столичному арт-клубі «44».

До публіки арт-клубу зможуть долучити також користувачі інтернету, які зможуть дивитися концерт Сергія Бабкіна під час on-line трансляції на сайті музичного каналу A-One-Україна. В середині квітня телеверсія виступу «K.P.S.S.» з’явиться у програмі «Живаґа». Слід відмітити, що окрім створення телепрограм, арт-проект «Майстер-Клас» планує восени представити цикл радіопередач із записами живих концертів кращих українських непопсових музикантів, у числі яких групи: «Брати Карамазови», «LЮК», «Тартак», «Мертвий Півень», «ТНМКонґо», «Табула Раса», «The Вйо», QARPA та інші.

 

Про авторів

Сергій Бабкін

Додав Art-Vertep 31 березня 2010

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска