Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

MP3

SunSay Дайвер (2011) 16,96 Mb
SunSay Милая 587,80 Kb

Київ / Презентація нового альбому групи "Sunsay"

23 ЖОВТНЯ 19.00

"Крістал Холл"

23 жовтня о 19:00 в Києві в "Крістал Холл" відбудеться презентація нового альбому "Легко" гурту "Sunsay". Придбати альбом можна буде тільки на концертах. Першим синглом платівки стала пісня «Наяву» - повідомили "Молоде радіо" організатори.

В той час як більшість людей насолоджувались сонячним промінням та морськими хвилями в довгоочікуваній відпустці, музиканти групи "Sunsay" працювали над записом свого нового, третього за рахунком альбому. Та, відповідно, вже цієї осені шанувальники зможуть насолодитися плодами цієї праці.

Багато м’ягкого, багато особистого, бажання танцювати з вітром. Все вийшло. Та навіть більше.

Бонусами стали чудові спільні треки з такими музикантами, як Аліна Орлова (литовський унікальний виконавець) та Джон Форте (продюсер та музикант з Брукліну, відомий своїм співробітництвом з "Fugees", "Black Eyed Peas", Майклом Джексоном та "Тріккі"). Варто також зауважити, що саме в цьому албомі Sun повною мірою виявив свою любов до 60их та 70их років.

Андрій SUN Запорожець:

— Альбом буде легкий. В ньому лише декілька стилей. Не буде такого різномаїття та калейдоскопу, як раніше. Зараз нам залишились останні деталі в його запису. Але не нам судити щодо того, що вийшло. Треба слухати. Нехай люди слухають й дають оцінку.

Правда. Це все слова. Музику необхідно слухати.

Коли: 23 жовтня 2011 о 19:00

Місце: Київ, "Крістал Холл"

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо»

Автор Марина Міллі

 

Про авторів

SunSay

Додав Sh.Ocean 21 вересня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска