Увійти · Зареєструватися

Київ / Презентація нової книжки Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст»

11 ЛИСТОПАДА 19.00

Культурно-освітній центр «Майстер-клас» (вул. Лаврська, 16)
Вхід за запрошеннями

Дата офіційного релізу не випадкова, адже в книжці Юрій Андрухович розповість 111 історій про 111 міст, які йому довелося відвідати, в яких довелося пережити приємні й не дуже, але завжди унікальні інтимні — в широкому значенні цього слова — моменти. Розташовані в алфавітному порядку за географічними назвами, ці різножанрові тексти — від есе й оповідань до віршів у прозі — разом складають автобіографічний атлас світу письменника, що стане найбільшим за обсягом його твором. «Там є Київ, Львів, Москва, Варшава, Нью-Йорк, — розповідає Юрій Андрухович, — навіть Єнакієве. Зі східноукраїнських міст написав і про Харків, Полтаву, Дніпропетровськ. Нема Донецька і Луганська, бо замало там побував, не склалося достатньо пригод». Не варто шукати в цьому доволі суб’єктивному атласі об’єктивних характеристик того чи іншого міста, проте можна звернутися до нього аби потрапити в атмосферу певного моменту, пережити пригоду, відчути місце на дотик, на смак, на колір.

«Лексикон інтимних міст» — перший прозовий проект, що буде здійснений в рамках Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz. «Так сталося передусім тому, що я люблю чинити за принципом «а чому б і ні?», — коментує свою співпрацю з фестивалем Юрій Андрухович. — Від Меридіану як видавця очікую своєчасного виходу книжки. Позаяк дата презентації визначилася сама собою, ми не маємо права її провалити. А все інше додасться».

ВХІД НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ. Стежте за оновленнями facebook-сторінки «Юрій Андрухович: "Лексикон інтимних міст"»: раз на тиждень тут з’являтимуться цитати із книги. Щоб отримати запрошення, Вам потрібно залишити коментар, у якому відгадати, про яке місто йдеться, запропонувати свій варіант продовження уривка чи розповісти про емоції, спогади, викликані написаним – тобто, вступити у своєрідну гру з автором і текстом, перевірити свою уяву і знання географії :) Автори найцікавіших та найдотепніших коментарів отримають запрошення на презентацію «Лексикону інтимних міст», а дехто – ще й книгу у подарунок.

 

Про авторів

Юрій Андрухович

Додав Sh.Ocean 06 жовтня 2011

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска