Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Тарас Чубай Лента… (Записано з концерту, присвяченого 15-річчю групи у Львівській Опері 2 січня 2005 року) 5.97 Mb
Тарас Чубай Ти втретє цього літа зацвітеш... 3.31 Mb

Київ / Акустичний концерт Тараса Чубая на вірші українських поетів

21 БЕРЕЗНЯ 21:00

арт-клуб 44 (м. Театральна, Хрещатик, 44-Б (вхід в арку)

Цього вечора ви почуєте композиції Тараса Чубая на вірші Грицька Чубая, Костя Москальця, Віктора Неборака, Юрія Андруховича та Івана Малковича. Не обійдеться без хітів Івасюка та всім відомої пісні К. Москальця - "Завтра прийде до кімнати..." (народна назва "Лиш вона"). 22 лютого ми чекаємо на тих, хто як і ми, давно та віддано любить пісні Тараса Чубая. Це буде тихий вечір, сповнений краси та почуттів. 

 Проект «Меломан» створено для людей, які дійсно «палко люблять музику», чиї смаки та інтереси не обмежені якимось догмами чи умовностями. В проекті приймають участь зовсім несхожі музиканти, що грають дуже різну музику. Та кожен з них - унікальний та неординарний. І саме це їх поєднує. Неформальні музичні вечори – це можливість живого спілкування, це клуб, до якого ми запрошуємо і фанів, і музикантів, - друзів та колег тих, хто буде виступати на сцені.

 В проекті вже прийняли участь найцікавіші українські та іноземні музиканти: «Перкалаба», Валентин Стрикало, «MRK», Тарас Чубай, «KOZAK SYSTEM», Соня Сотнік, «Qarpa», Biplan (Літва), «Мегаполіс» (Росія), «Настя» (Росія), RasKar (Росія), "Маша и медведи" (Росія), «STRAMASH» (Великобританія), THE TOOBES (Білорусь). Будемо раді почути ваші побажання щодо наступних концертів.
 

 

Про авторів

Тарас Чубай

Додав nady 10 березня 2014

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска