Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Галереї

Львів / Фанам Євро-2012 Львів запропонує мистецький проект «FаnARTia.ФанАРТія»

20-30 ЧЕРВНЯ 11:30

арт-кафе «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа», 2-ий поверх)

«FаnARTia.ФанАРТія»

Грандіозна культурна подія під час «EURO 2012»!

20, 25, 26, 29 та 30 червня у Львові під час Чемпіонату Європи з футболу «EURO 2012»відбудеться масштабний мистецький проект «FаnARTia.ФанАРТія». Проект триватиме у дні, коли не проходитимуть футбольні матчі, у офіційній фан-зоні чемпіонату Європи з футболу 2012 року на проспекті Свободи у Львові. Кожен день проекту буде присвячений окремій сфері культури:літературі, роковій, етнічній, джазовій ісимфонічній музиці. Особливо насиченою буде програма електронної музики, яка виділяється в окремий блок «FаnARTia: Electronic Days». Акції проекту щодня триватимуть від 11 год. ранку до 02 год. ночі.

програма:

«ФанАРТія: Жива культура»

«FаnARTia:Electronic Days»

у рамках проекту «FаnARTia.ФанАРТія» виступатимуть

Вперше в Україні на одній сцені гратимуть лідери світової електронної музики. Засновник стилю Drum&Bass, британський музикант, продюсер, діджей і актор, художник і скандальна постать – GOLDIE із MC LOWQUI. Один із і найбільш прогресивних електронних проектів dubstep-сцени – KRYPTIC MINDS. Лідери світової брейкбіт-сцени ATOMIC HOOLIGAN. Першопрохідці української електронної музикиDJsDERRICK, TONIKA, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED та польські ROS ft. LADY KATEE. Польські зірки джазу «Jarek Smietana Band» та львівський «ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Рушії української музики «Михайло Барбара Projekt» за участі Йозефа Остржанскі (Чехія) та Раяна Сокаша (США), «Танок на Майдані Конго», Сергій Жадан та «Собаки в космосі», «AtmAsfera», «Гуцул Каліпсо», «Йорий Клоц», «Quarpa», «ZSUFF» & «Zavadskyj», Григорій Семенчук, Юрій Іздрик та «DrumТиАтр», «Гич Оркестр», «Open Blues Band»... Також у рамках проекту відбуватимуться покази відео-арту, виступи джазових біґ-бендів, поетичний марафон, концерти етнічної музики, майстер-класи, інсталяції, перфоманси та багато інших акцій.

ідея проекту

«Фанартія» – це подія життя для фанатів культури. Оскільки спорт не вичерпує всього культурного життя, а фанати футболу можуть бути також і фанатами мистецтва, «FаnARTia.ФанАРТія»робить Львів центром подій не менш видовищних та значущих, аніж виступи найвідоміших спортсменів.

Проект Фанартія послуговується тими ж принципами, що й EURO 2012 – дати можливість фанатам мистецтва «на живо» зустрітись зі своїми кумирами. Також проект презентує для фанатів різних жанрів мистецтва ті явища культурного життя України і Львова, які будуть для них цікавими, зрозумілими і викликатимуть спорідненість.

структура проекту

Структура «Фанартії» містить два тематичні блоки: «Жива культура» (вхід вільний) та «Electronic Days» (вхід платний). Розклад за тематикою днів виглядатиме наступним чином: 20 червня, середа, – Текст & Rock&Roll; 25 червня, понеділок, – Ethno; 26 червня, вівторок, – Jazz /Blues & Symphonic; 29 червня, п’ятниця, –DRUM & BASS – EVENT;30 червня, субота, –BREAKS / DUBSTEP – EVENT.

Проект організовують:мистецьке об’єднання МО «Дзиґа», формація «FunkMasters», Мистецька рада «Діалог», ГО «Вірменська 35», ГО «Інститут Актуального Мистецтва», ГО «Форум Видавців»,ЛКП «Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012».

контакт: Юрко ВовкоГон (095) 260-03-27 – прес-секретар МО «Дзиґа»

Деталі на сайтах: www.dzyga.com та www.dnb.in.ua

 

Про авторів

Мистецька аґенція Арт-Вертеп , , Qarpa , Гуцул Каліпсо , Гурт АтмАсфера , Собаки в космосі , Сергій Жадан , Танок На Майдані Конго , Гурт ShockolaD

Додав oleenkka 12 травня 2012

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска