Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

MP3

Тінь сонця Місяцю мій (радіоверсія, 2011 р.) 8,64 Mb
Тінь сонця У цьому полі, синьому, як льон (вірші В.Стуса, вик.Сергій Василюк) 2,46 Mb
Тінь сонця Вишневий садок (вик.Сергій Василюк, 2009 р.) 6,61 Mb
Тінь сонця Палає степ 9.57 Mb
Тінь сонця Пісня чугайстра (2007 р.) 4.39 Mb

Львів / Концерт гурту «Тінь сонця»

22 ЛЮТОГО 19:00

концертний зал "Химера" (приміщення кінотеатру "Київ", проспект Шевченка, 8)

У п’ятницю, 22 лютого 2013 року, у Львові відбудеться великий сольний концерт київського рок-гурту "Тінь Сонця". Це унікальна в Україні музична формація, яка представляє жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок і поєднує звучання народних інструментів з традиційним для рок-музики гітарним супроводом.

"Тінь Сонця" є постійним учасником найбільших та найвідоміших музичних фестивалів України, а зокрема Львівщини. Але з сольними концертами, де би могла повністю розкрити свою ідеологію та дозволити своїм прихильникам найкраще відчути атмосферу живого виступу у концертному залі, до Львова приїздить не часто.

Але 22 лютого маємо таку нагоду відвідати довгоочікуваний у Львові концерт "Тіні Сонця" у концертному залі "Химера", що у приміщенні кінотеатру "Київ" на проспекті Шевченка, 8. Спеціально для львів’ян група готує шалене та незабутнє шоу справжнього козацького року. Виконає старі добре знані пісні та зовсім нові композиції, зокрема "Коли на серці сумно...", яку група запрезентувала як подарунок до Нового Року. У програмі також пісні, які на львівському концерті виконуватимуться вперше.

Гаслом гурту "Тінь Сонця" є фраза: "Б’є життя через край!", а метою концерту показати, що варто і треба жити на повну, як це робили козаки, як це робили "прадіди наші". В умовах глобалізованого сьогодення відродження славної української минувшини є здійсненним, напівзабута міфологія постане реальністю. Цікавим є той факт, що ніхто з учасників гурту не вживає алкоголю, тому захід переслідує ще і виховну ціль.

Отож для усіх, хто з нетерпінням чекав на "Тінь Сонця" і нарешті дочекався, для тих, для кого це стало приємною несподіванкою, для тих, хто живе цією музикою і для тих, хто житиме нею у майбутньому 22 лютого о 19:00 великий концерт у концертному залі "Химера" (приміщення кінотеатру "Київ", проспект Шевченка, 8). Квитки можна придбати у магазині "Наш Формат" (вул. Братів Рогатинців, 24, тел. (032) 236 70 69).

Детальна інформація про захід за тел.: 097 960 33 55, 063 724 51 49

 

Про авторів

Тінь сонця

Додав nady 06 лютого 2013

Коментарi

10 лютого 2013

А в розислці від 8 лютого ця подія вказана в Києві ...

nady
11 лютого 2013

все правильно, концерт відбудеться у Львові. то просто були технічні несправності)

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска