Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Рівне / Фестиваль української рок музики «Тарас Бульба» 2013

12-14 ЛИПНЯ

м. Дубно, стадіон "Спартак"

12-14 липня 2013 року на стадіоні “Спартак” в місті Дубно на Рівненщині відбудеться легендарний рок-фестиваль “Тарас Бульба”. Це один з найстаріших конкурсних фестивалів, що спрямований на підтримку молодих українських гуртів. 

Цього року в конкурсі взяли участь понад 180 колективів з різних регіонів країни. Зараз тривають відбіркові тури в Києві, Львові, Рівному, Харкові, Тернопіль. За підсумками на фестиваль буде запрошено біля 25 команд. Наразі без “живого прослуховування” на фестиваль запрошений гурт “Діти неба” з Києва, який став переможцем рейтингового голосування на офіційному сайті. Уже традиційно володар Гран-прі отримає подарунок від призового спонсора - мережі супермаркетів музичних інструментів „Музторг”. Цього року введено зміни у визначенні переможця – вперше на фестивалі у голосуванні участь будуть брати й глядачі.

Гостями фестивалю будуть гурти “ВВ”, “Борщ”, “Attraktor”, “STIGMATA”, “Перкалаба”, “Кому вниз”, “Ріплей”, “Білий Загін”, “MORPHINE SUFFERING”, “JOHN GALT”, “DASH”, “Царство небесне”, Юлія Лорд, Сергій Шишкін, Серго Чантурія.

Вночі 12 та 13 липня буде діяти мала сцена фестивалю.

Гурти, які гратимуть на нічній сцені: Крапка, Сергій "Колос" Мартинюк, Nebraska, К402

Також у програмі рок-фестивалю “Тарас Бульба – 2013”: виставка-продаж “Алея майстрів” (проведення майстер-класів народного та декоративно-ужиткового мистецтва), показ мистецтва боді-арту, вогняне шоу, майстер-клас з перукарського мистецтва “Найкрутіша рок-зачіска” тощо. Під час фестивалю серед глядачів будуть розігруватись різноманітні акустичні інструменти.

Для відвідувачів фестивалю з інших міст буде організоване наметове містечко, в якому передбачені душові, туалети, питна вода, дрова та інше. Наметове містечко загороджене і охоронятиметься цілодобово.


 


 

 

Про авторів

Фестиваль Тарас Бульба , Кому Вниз , Перкалаба , Воплі Відоплясова

Додав nady 24 квітня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска