Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Рівне / Концерт гурту «VOLOSI» в рамках всеукраїнського туру

01 БЕРЕЗНЯ 19:00

Обласна філармонія (вул. Соборна, 137)
вартість квитків — 50 грн у передпродажу, 70 грн в день концерту

1 березня о 19:00 в Обласній філармонії (Рівне, вул. Соборна, 137) відбудеться концерт гурту «VOLOSI» в рамках всеукраїнського туру!

Гурт Volosi з Польщі — безумовно нове явище на європейській world music сцені. Volosi виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Volosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.

Поява Volosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.

Офіційний сайт гурту: www.volosiband.com

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві.
Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.

 

Про авторів

Гурт VOLOSI

Додав nady 19 січня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска