Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Харків / Наталія Сербіна із сольним концертом вперше в Харкові (арт-кафе "Агата")

03 ЛЮТОГО 19:00

Арт-кафе "Агата" (метро Арх. Бекетова., вул. Революції, 11)
50 грн

 

Наталія Сербіна (Київ) – українська етноспівачка, музикант, фольклорист, педагог етновокалу. Її унікальний за красою, силою та тембром голос добре знають в Україні і за кордоном. Фольклором займається 18 років, збираючи старовинні українські пісні по селах Центральної України та виконуючи їх так, як співали наші бабусі й прабабусі.
 
У концерті ви зможете почути пісні з її записів, що розповідають про людські пристрасті, біль розлуки й втрати, потребу любові й милосердя – теми, що близькі кожному і в наші дні. Окрім пісень, Наталія Сербіна глибоко вивчає феномен українського лірництва у його музичних проявах, виконує псальми під колісну ліру, а в експедиціях останніх років знаходить факти присутності жінок у середовищі українських старців-лірників.
У 2011 році виходить перший сольний альбом артистки – «Ой вийду я на ту гору високу», де представлені зібрані Наталією сольні ліричні пісні Полісся та псальми.
Концерти співачки часто проходять у формі бесід із слухачами, де кожен може отримати відповідь на питання про український фольклор.
Зарошуємо усіх бажаючих!
 
 
Справки и заказ мест - 755-69-47
Билеты продаются в театральных кассах города
(метро исторический музей) и
в Арт-кафе "Агата" - с 17.00 ежедневно.

 

Про авторів

Наталія Сербіна , Наталія Сербіна

Додав nomad-ualand 17 січня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска