Увійти · Зареєструватися
 

Учасники

Одеса / Концерт гурту «VOLOSI» в рамках всеукраїнського туру

05 БЕРЕЗНЯ 20:00

ресторан-клуб «Бернардацци» (вул. Буніна, 15)

5 березня о 20:00 в ресторан-клубі «Бернардацци» (Одеса, вул. Буніна, 15) відбудеться концерт гурту «VOLOSI» в рамках всеукраїнського туру!

Гурт Volosi з Польщі — безумовно нове явище на європейській world music сцені. Volosi виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Volosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.

Поява Volosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.

Офіційний сайт гурту: www.volosiband.com

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві.
Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.

 

Про авторів

Гурт VOLOSI

Додав nady 19 січня 2013

Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска