Кам'яний Гість / Група "Кам'яний Гість" приступила до запису нового альбому

Музиканти групи "Кам'яний Гість" приступили до запису свого нового альбому. Накопичення проходить на одній з кращих студій Києва "Kaska Records", в якій є усе необхідне професійне устаткування для якісного запису.

Альбом складатиметься з одинадцяти різноманітних, доповнюючих одна одну пісень, які, немов мозаїчні елементи, створюють цілісну картину. Завдання, яке музиканти поставили перед собою, - зробити альбом максимально "живим", з мінімальною кількістю обробок, намагаючись домогтись необхідного звуку безпосередньо в процесі запису.

За останні декілька років  в житті рок-гурту сталося безліч позитивних змін, що позначилося на настрої пісень, новизні звучання і насиченості аранжувань.  Як стверджують учасники групи, це буде досить зріла, чуттєва і відверта платівка.

Альбом може бути цікавий не лише цінителям рок-музыки, але і тим, хто цікавиться фолк-роком. У піснях можна буде почути багато етнічних інструментів, серед яких діджеріду, варган, тамбурини, маракаси, рейнстіки, шейкери, бонги та інші інструменти. Закінчити роботу над диском музиканти планують в липні 2011.

Демо-записи дев'яти пісень вже можна послухати на офіційному сайті гурту "Кам'яний Гість" : http://www.kg.org.ua. Матеріал накопичений і зведений за підтримки Тараса Болгака, на студії www.muzbaza.org.ua, яка є улюбленим місцем проведення репетицій групи.

11 квітня пісні з майбутнього альбому можна буде почути живцем в київському клубі "Route66", де відбудеться святкування Дня народження гурту "Кам'яний Гість". Цього вечора з вітальною програмою виступить завзята група "Папа Брайтон", а також чудова вокалістка Марія Никулина. Початок о20:00. Вхід вільний.