Pianoбой / Дмитро Шуров і "Pianoбой" на концерті в столиці представлять велику програму з пісень накопичених за останні два роки

29 жовтня в київському клубі «Арена» відбудеться концерт сольного проекту Дмитра Шурова "Pianoбой".

Цієї осені Шуров обіцяє представити альбом проекту. За останні два роки "Pianoбой" виступили на багатьох фестивалях в Україні та СНД, дали сольні концерти, виступили на розігріві у «Бумбокса» в їх турне.

Серед відомих пісень проекту: «Кораблик», «Спутники», «Хромосомы», «Смысла.нет», «Отличный Уикенд», «Этажи» (спільна робота з групою «Бумбокс»).

Нагадаємо, Дмитро Шуров відомий також як колишній клавішник групи «Океан Ельзи», один із засновників "Esthetic Education". Також Шуров кілька років співпрацював з Земфірою.

Цього літа Дмитро Шуров взяв участь у записі альбому нового проекту Святослава Вакарчука під робочою назвою «96,7». Також у проекті задіяні нинішній гітарист «Океанів» Петро Чернявський, відомий харківський артист Сергій Бабкін і барабанщик Максим Малишев.

На концерті в «Арені» Дмитро Шуров і "Pianoбой" представлять велику програму з пісень, які накопичилися за останні два роки.

Коли: 29 жовтня 2011 о 20:00
Місце: Київ, "Arena Dance Club"
Вхід: 135-250 грн.

Хвиля української музики «Молоде радіо»