Всесвітня мережа культурних центрів Німеччини Ґете-Інститут / Зимова школа для фестивальних менеджерів

Жвава фестивальна культура в Україні охоплює усі мистецькі галузі, найрізноманітніші теми, представляючи їх на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях. Чи йдеться про екологію, чи про медіа-арт, чи про поезію, джаз або інше – перед усіма фестивалями стоять однакові виклики, як то розробка концепції, складання програми та відбір учасників, підготовка бюджету і забезпечення фінансування, робота з громадськістю та оцінка.

Goethe-Institut та Британська Рада запрошують фестивальних менеджерів до участі у Зимовій школі, яка пройде з 29 лютого до 3 березня 2012 року в Києві.

Зимова школа спрямована на фестивальних менеджерів, які зацікавлені в обміні досвідом щодо фестивальної тематики та ознайомленні з практиками фестивалів Німеччини та Великої Британії. Робота зимової школи зосереджена на трьох головних напрямках: бачення, програмування, фінансування.

Підвищення кваліфікації здійснюватимуть два експерта з галузі фестивального менеджменту: Екхард Тіманн (Німеччина) та Ебігейл Керні (Велика Британія), модеруватиме Богдан Шумилович (Центр міської історії, Львів). Робоча мова – українська, послідовний переклад з німецької та англійської.

 

Запланована програма
Фестивальне планування: бачення і стратегія
Фестивальна програма: баланс між якістю, ризиками та аудиторією
Фінансування: зацікавлені сторони (стейкхолдери) і спонсор
Український кейс

У програмі передбачені також відео-конференції з представниками німецьких та британських фестивалів, а також публічні дискусії з українськими фестивальними менеджерами.

Подання заявок

Передумови:

- щонайменше дворічний досвід організації та проведення фестивалів
- готовність до участі в усій програмі з вечірніми заходами включно

Участь у Зимовій школі безкоштовна. Витрати на проїзд і перебування покриваються учасниками. Кількість учасників обмежена, тому подана заявка ще не гарантує участі. Щодо цього Goethe-Institut та Британська Рада поінформують кандидатів строком до 16 лютого найпізніше.

Для подання заявки прохання завантажити формуляр і надіслати його на адресу kuma@kiew.goethe.org, крайній строк – 1 лютого 2012 року.

Контактні особи
Goethe-Institut: Михайло Юрченко
Британська Рада: Анна Бубнова