Гурт мандрівних дяків Вертеп / «Вертеп» відсвяткує свій 12-й День Народження Масляним Тижнем!

Гурт мандрівних дяків «Вертеп» відсвяткує свій 12-й День Народження Масляним Тижнем і зіграє серію концертів в рідному місті. Приймати подарунки та грати нових і старих пісень дніпропетровські музики будуть в перший день весни за народним календарем - 14-го березня о 19-й в  ресторації  VENTURA (просп. Карла Маркса, 34-Б).  Вперше музиканти відіграють концерт у форматі «Unplagged»!

НА завершення Масляного тижня «Вертеп» зіграє два концерти в Прощену Неділю! 17-го березня в Парку Розваг «Лавіна» гучно поспіваємо та спалимо опудало Зими  з 13-ї до 16-ї, а надвечір, як і годиться цього дня, завершимо Масляні гоцання в компанії з нашими Ірландськими побратимами, і спільно відсвяткуємо ще й День Святого Патріка в пабі БАНКА на вул. Фучіка, 5!
Бо як відомо, хто як гуляє, той так і працює! Приєднуйся та запрошуй «Вертеп» на свої свята за тел.: 066 272 26 24, 050 361 62 82

Гурт Вертеп

Відео:

Мр3:

Масляна воротися (2013 р.), Веснянка (разом з гуртом "ДахаБраха"), Катран (народна), 
Куля ("Батько Отаман"), Зельоно (колядка), Ой чорна я си чорна (весільна,  народна), Їхали козаки (народна), Славень (Гімн України), Пливе човен (козацька), МахновськаТернопіль ("Якби не мороз", весільна, народна)

Довідка і квитки в КЦ «Арт-Вертеп» («Білокнижник»), вул.Червона 11, 066 272 26 24

Попередній розклад концертів гурту «Вертеп» в Дніпропетровську на Масляному Тижні:

10 березня. 10:00 Храм ікони божої матері Іверської (житл. масив Північний)

10 березня. 12:00 Храм Віри, Надії і Любові (с. Обухівка / Кіровське, Дніпропетр.р-ну, центральний майдан біля СільРади).

14 березня. 19:00 Гурт Вертеп: 12 років – Unplugged! Гуляння Масляної і Зустріч Веснив кафе VENTURA (просп. Карла Маркса, 34-Б). Вартість квитка – 50 грн. Бронювання місць за телефоном: 066 272 26 24.
Вперше музиканти відіграють концерт у форматі «Unplagged» («непідключені»), тобто без звичного набору електроінструментів. Але все інше фірмове вертепне звучання залишиться без особливих змін: багатоголосся та балкано-українські танці, весільні блюзи з губною гармошкою та ф`южн-веснянки, роково-народні гайдамацькі пісні та застільні масляні під баян і бухало, джазові барабани і акустичні гітари!
Спеціальний гість, колега, друг, художник та музикант – Максим Паленко!

16 березня 16:00-21:00 Свято Масляної з гуртом «Вертеп»
Ярмарок та майстер-класи народних ремесел.
Ресторан «Гуляй Поле»: траса Дніпро-Донецьк за с.Новоселівка в напрямку на Донецьк.

17 березня. 13:00–16:00 Свято Масляної – Велике Гуляння з «ВЕРТЕПОМ»
Парк розваг «ЛАВІНА» 
Майстер-класи з народних ремесел та ярмарок кращих майстрів, традиційні народні ігри та розваги, спалення опудала Зими, пригощання та подарунки! 

17 березня 18:00-22:00 Святий Патрік на Масляну. 
Традиційне гуляння Великого свята двох братніх народів. Ірландські та українські пісні та розваги за участі гуртів:  
Вертеп та «НИКУЛАХЕЙ» (Хейфец&Нікулкін: RedWolf).
Ірландська та українська народна музика з ірландським Баяном та ірландськими танцями та майстер-класами!
Традиційні Ігри та розваги, призи та подарунки, «ЗЕЛЕНЕ» і традиційне пиво та віскі, гарний настрій в гарній компанії! 

БАНКА паб, вул. Фучіка, 5.
Бронювання столиків: +38 067 565 77 74
Вхід: вільний! 

Кілька слів про День народження!

7 років тому журнал «ШО» писав про «Вертеп»:

Появившись пять лет тому назад ниоткуда «Гурт мандрівних дяків» занялся активным внедрением украинской рутс-культуры в массы…
Неожиданные переходы от рэгги до маршей и полек, от босановы к традиционным размерам поп­шлягеров, с одной стороны, удаляют слушателя к славным временам пика славы ансамбля «Кобза», а с другой — напоминают, что хотя Боб Марли умер, но «наши дрэды растут внутрь»…Павло Нечитайло. Ж-л «ШО».

Так от, з`явившись з нізвідки, За 12 років «Вертеп» (або Гурт Мандрівних Дяків) зіграв на більшості вітчизняних клубних та фестивальних майданчиках, відкатав кілька турів країною, видав 6 альбомів, кілька разів «розпадався», після чого відчував себе краще і відчуває себе десь так років на 30-ть, якщо брати за людським часовиміром!

Усі ростуть (або старіють), мудрішають (або нуднішають) і музичні гурти як живі організми не виключення. «Вертеп», як і всі, народжувався та вчився ходити, радів граючись та навчаючись, пробував  щось нове на смак і на дотик, писав з помилками та отримував двійки, закохувався, одружувався і розлучався і знову одружувався, народжував пісні, хворів музикою та одужував від чергових форм… І врешті, («Я так думаю!»)),  сьогодні ми маємо більш зрілий «Вертеп», такий яким хотіли його бачити наші слухачі з самого початку, такий який його роблять зараз:  

Олексій Бондаренко (гітара, спів, губн.гармоніка), Олена Калиняк (спів), Микола Константінов (ударні, спів), Андрій Попов (гітари), Віктор Чорнокнижний (баян, спів), Тимофій Хомяк (спів, перкусія) та дебютант в колективі - Артем Данканіч (бас).

«Вертеп» завжди був і залишається Збірною кращих музикантів Дніпропетровська. За роки свого існування на сценах та студіях в гурті переграла добра сотня музик! «Найяскравіші» «вертепники» різних періодів, що лишили свій музичний слід у творчості гурту та яких можна почути на записах, а можливо і майбутніх концертах: Олена Завгородня, Оксана Бондар, Олексій Сосницький, Роман Яцун, Ігор Любченко, Артем Кущ, Дмитро Соловйов, Федір Бугай, Максим Паленко, Сергій Супрун, Андрій Карачун, Влад Лисан…