Форум видавців / Презентації книжкових новинок від Комори

Видавництво «КОМОРА» запрошує на презентації в рамках Форуму видавців – 2013:

12 вересня, 18:00 – презентація антології української жіночої прози «З непокритою головою» (упорядник – Віра Агеєва).

У ХХ столітті жінки здебільшого перестали імітувати чоловічі голоси й інтонації, відмовилися від чоловічих псевдонімів і представили власний погляд на світ, власну ієрархію цінностей. У цій книжці зібрано новелістику найвідоміших авторок модерністської й постмодерністської доби. Йдеться про досвід емансипанток і революціонерок десятих років, зміну вартостей у міжвоєнний період, врешті, про складність пошуку нової ідентичності у пострадянські десятиліття.

Учасники: Віра Агеєва, Ніна Бічуя, Марія Матіос, Галина Пагутяк, Людмила Таран…

(Новий Ноїв Ковчег, вул. Ставропігійська, 9.)

 12 вересня, 20:00 – презентація книжки Майкла «Сторожі тротуару».

 "Сторожі тротуару" - це перший в українській літературі прямий голос "втраченого покоління" зламу 1980-1990-х років. Покоління "гастарбайтерів", що розлетілося по світу в пошуках обітованої землі. Покоління "Львова, якого не було", - зниклих заводів і гуртожитків,
театрів і музеїв, вокзалів і кнайп. Покоління, яке
загубилося на цивілізаційному переломі, і чий досвід, часто трагічний, ще чекає на своїх літописців.
Михайло Мишкало, пам'ятний читачам легендарної львівської газети "Поступ" кінця 1990-х як колумніст "Майкл", дебютує в жанрі якраз такого "літопису самовидця".

 Учасники: Майкл (Михайло Мишкало), Отар Довженко, Андрій Квятковський, Ігор Балинський, Орест Друль, Тарас Смакула, Ірина Магдиш, Ростислав Лужецький. Модератор – Андрій Квятковський.

(Новий Ноїв Ковчег, вул. Ставропігійська, 9.)

 

Ці та інші новинки можна придбати на нашому стенді 434 у Палаці Мистецтв.

 

Про нас:

"КОМОРА" - українське видавництвоНашим пріоритетом є вартісні книжки - такіщо в інформаційну добу здатні витримати випробуваннячасом і залишитись на полицях ваших домашніх бібліотекОсновні напрями - українська та зарубіжна художня література та нон-фікшн.

Наш співзасновник - українська сторона СП "КОМОРА", лідера
вітчизняного музичного ринку з 1992 року. У такий спосіб продовжується традиція підтримки ними знакових культурних проектів, у переліку яких, крім нас, музична формація "ТЕЛЬНЮК: Сестри", легендарні фестивалі
сучасної альтернативної музики "Червона Рута", "Рок-Екзистенція", Міжнародний конкурс кларнетистів та саксофоністів "СЕЛЬМЕР-Париж в Україні"...

З нами працюють найкращі фахівці української видавничої справи. Ми любимо книжку і цінуємо ваш час і гроші. Знак "КОМОРИ" - це гарантія якісного культурного продукта. Приємного читання!