Гражданин Топинамбур / Гражданин Топинамбур і Рука поганої людини

Хоча, як запевняв класик ленінізму, найважливішим з мистецтв для нас є кіно, масам набагато простіше мати справу з піснею. Учасники дніпропетровської команди " Гражданин Топинамбур " мають з нею справу вже років сто - аж з 2000- го року, коли були ще безтурботними студентами. І хоча за 13 років, що минули відтоді, проблем і турбот явно не поменшало, в їхніх піснях все так само іскриться гумор, переливається через край енергія, вирує і пузириться неприборкане хлоп'яцтво. Грає молода кров. І з кожним новим альбомом, а " Рука поганої людини " - третя студійна робота команди, ця гра проходить на все більш "високому ідейно-художньому рівні".

Музиканти і самі змушені були визнати, що в результаті неодноразових перетасовок складу, "група досягла ідеальних пропорцій сили, розуму та краси". У цьому сенсі "Рука поганої людини" - це, без зайвої скромності, ідеально пропорційний альбом. Може, він і погана людина - той, чия рука так потрясла і надихнула сімох "топінамбурів", але душа у нього добра. Весела душа. Трошки питуща. І від того схильна до туги і зайвої балакучості. Чиста душа, однаково відкрита для загулу під девізом "танцюють всі! " і для екзистенціального відчаю в інтерактивній пустелі сучасності.

Послухати і завантажити альбом можна за посиланням

Не сумнівайтеся, "Рука поганої людини" вас здивує. Може бути,не так, як вам хотілося б, але забути її ви не зможете ще дуже довго!