Молодіжний рух "Експеримент" / Музична відео-асоціація «Желание» від театру «Жуй»

Театральна команда з незвичайною назвою "Жуй" створює оригінальне відео і до нього ж пише музику. Цього разу в інтернет була викладена відео-асоціація "Желание.
 
- Ми самі вигадуємо різні жанри для відео, щоб не заганяти себе споконвічно в будь-які рамки. Спершу приходять в голову абстрактні картинки, які вираєаються у музичній формі. Потім наша команда знайомиться з нею і розповідає про образи, які їм з'явилися під час прослуховування мелодії. Ми складаємо єдину історію і знімаємо її, - каже режисер авангардного театру "Жуй", Герман Гошкадор.
 
Що стосується кліпу під назвою "Желание", варто відзначити, що в зйомках взяла участь вся театральна команда, включаючи навіть освітлювача.
 
Люди по-різному реагують на нашу творчість, - говорить актриса театру, Ксенія Самохіна, деякі дивуються, у деяких воно викликає агресію внаслідок повного нерозуміння інші захоплюються - головне, що ми рідко стикаємося з байдужістю.
 
Пропонуємо ознайомитися з новою відео роботою від театру Жуй .

 

ДОВІДКА:

"Жуй" - назва молодіжного театрального проекту Германа Гошкадора. Театр створений учасниками молодіжного руху Експеримент для просування авангардного мистецтва в Україні та країнах СНД. Експерименти на сцені, імпровізації, використання оригінальних і сучасних технічних засобів, пошуки нових форм - ось те, чим займається "Жуй". При театрі працює школа перформансу.