Сергій Жадан / 14 лютого Сергій Жадан в Дніпропетровську: онлайн-конференція в «Комсомолці», зустріч на Євромайдані та невигадані історії про любов і смерть на сцені «Крику»

Європейський День Закоханих в Дніпрі пройде під зіркою Сергія Жадана. 5 творчих зустрічей, пресові конференції, онлайн-чат, 2 прямих ефіри та 3 записи ТБ-програм з Сергієм та його творчістю.

 «Месопотамія» - нова книга найпоетичнішого письменника, найреволюційнішого поета, перекладача, викладача, упорядника,  рок-музиканта, громадського діяча презентується автором в турі містами України.

9 прозових історій-біографій і 30 віршованих уточнень-узагальнень перетікають річками книги одна в одну, сьогодення в щемно ліричній прозі та небезпечно соціальна героїчна поезія майбутнього (купити книгу)

Графік заходів за участі Сергія Жадана в Дніпропетровську:

09:45– 12:30 Зустріч зі студентами ДНУ, І корпус, кафедра української філології, кафедра романо-германської філології . пр. Гагаріна, 72

13:00 Прес-конференція в інформаційному агентстві «ДнепрПост», вул. чЛеніна, 12

14:00Онлайн-конференція і пресова зустріч в "Комсомольская правда", вул.Благоєва, 31-В, оф.405. Надсилайте питання та вигрівайте нову книгу з автографом автора!

16:20 – Зустріч на Євромайдані. Європейська площа.

17:00 – Запис ТБ-програми «Вечірня розмова» на 11-му Дніпропетровському ТБ

18:00 – «Новини» в прямому ефірі кращого на сьогодні дніпропетровського 9-ТБ!

19:00 – Запис ТБ-програми «Література» 27-тб.

20:00Творчий вечір та Презентація нової книги Сергія Жадана «Месопотамія» в театрі одного актора «КРИК», вул. К.Лібкнехта, 1 (зала Будинку Архітектора). Вхід: 30 грн.

роби те, що маєш робити, роби,

робота – лише частина нашої боротьби,

віра – лише пісок у підмурівку років,

дерева насправді ніколи не виростуть без садівників.

С.Жадан. Месопотамія. 2014.