Бумбокс / ХЛИВНЮК ТА ШУРОВ ЗАСПІВАЮТЬ IMAGINE ДЖОНА ЛЕННОНА ЗАРАДИ ДІТЕЙ

Соліст групи «Бумбокс» Андрій Хливнюк і лідер проекту Pianoбой Дмитро Шуровпідписали меморандум з Дитячим фондом ООН – ЮНІСЕФ. Згідно з документом, українські музиканти стали учасниками всесвітньої кампанії #IMAGINE, в рамках якої відомі артисти і звичайні люди виконують пісню Джона Леннона Imagine.

Мета кампанії #IMAGINE – звернути увагу на проблему обмеження прав дітей у світі. У ній задіяні багато знаменитостей – Кеті Перрі, Х'ю Джекман, Ніколь Шерзінгер, Кортні Кокс, Ніно Катамадзе. Дозвіл на виконання пісні Imagine музикантам різних країн дає особисто Йоко Оно, вдова Джона Леннона.

«Варто сказати, що мрії збуваються», - прокоментував факт підписання меморандуму Андрій Хливнюк. «Ми намагатимемося зануритися в атмосферу тодішнього Джона. Вся його сольна робота до цього – конфліктні пісні, в яких він сварив Пола, своє важко дитинство, політиків. Альбом Imagine – навпаки, це любов у чистому вигляді. Це дуже особлива пісня і заспівати її – справа честі», - поділився своїми міркуваннями Дмитро Шуров.

Хливнюк та Шуров своє виконання пісні Imagine присвятять дітям України. Планується студійний запис їх версії, зйомка кліпу і концертна презентація майбутньої композиції.

На фото: Шуров, Хливнюк та їх продюсер Олексій Согомонов під час підписання меморандуму. Фото надане прес-службою артистів