Гурт мандрівних дяків Вертеп / Великий концерт гурту «Вертеп» у Дніпропетровську

9 жовтня гурт «Вертеп» уперше з моменту цьогорічної березневої презентації нового альбому «Віршоспіви» заграє «великий» концерт у рідному місті на Дніпрі. Місце концерту обрано не випадково. Саме в камерній, затишній та енергетично потужній залі театру одного актора «Крик» у 2003 році було презентовано один із кращих альбомів «Вертепу» - «Підпілля». Особлива подяка за можливість зайняти один з театральних вечорів пану Михайлу Мельнику.

За період публічної відсутності в рідному місті «Вертеп» заграв на майданчиках Донецька, Одеси, Тернополя, Львова, Дніпродзержинська та Києва, записав новий альбом, підготував нову програму та встиг пограти в компанії Сергія Жадана, Світлани Поваляєвої, Галини Крук, Мар‘яни Савки та інших друзів - поетів та музикантів. Сталий склад, до якого на сьогодні входять одні з кращих музикантів міста - Микола Константінов (спів,ударні,перкусія), Дмитро Соловйов (клавішні), Роман Яцун (скрипка), Олексій Сосницький (6-струнна бас-гітара) та незмінні Тимофій Хомяк і Олексій Бондаренко - нарешті буде прикрашено жіночим вокалом. Дебютом концерта буде гра та спів Олени Завгородньої, акторки Дніпропетровського театру ім. Т.Г. Шевченка. Крім співу Олена встигла вже записати до нового вертепного альбому ще й бандуру що також буде представлено дніпровській публіці «наживо» . Цього разу, крім уже традиційного етно-ф`южну, музиканти представляють розширений фольк-склад гурту з назвою «Вертеп-бенд» та його творіння під назвою «Співаник».

«Вертеп-бенд» жодним чином не є самостійним колективом, а лише проектом гурту «Вертеп». «Вертеп-бенд» відрізняється більшою кількістю музик, які грають на народних інструментах, та виконує народні пісні в зрозумілій формі. «Вертеп», в свою чергу, продовжує експериментувати зі стилями та напрямками world musiс.

«Співаник» - збірка найвідоміших українських народних пісень 20-го століття. Серед них «Ой, чий то кінь стоїть», «Цвіте терен», «Горіла сосна», «Пливе човен», «Ой, на горі на Маківці», «Ой, чорна я си, чорна», «Била мене мати» та ін. Метою проекту є популяризація найкращих зразків народної пісні, «зшароварених» радянсько-естрадними виконавцями. Робота ведеться на студії «М3 Sound». Звукорежисер запису Андрій Карачун, виступив не лише в ролі звукорежисера, а й одного з аранжувальників та музикантів. В оформлені диску використано картини полтавської художниці Тетяни Кобзар. Остаточний трек-лист альбому та його офіційний реліз заплановано на кінець жовтня, та вже під час найближчого концерту охочі зможуть придбати «пілотний» «Співаник» - колекційний диск, на якому буде представлено пісні, що не ввійдуть до офіційного релізу.

Крім того, глядачі стануть учасниками аудіо- та відеозапису концерту й гарантовано отримають 2 години якісної музику від джазу та року до українських народних пісень та етнічної музики світу. Крім вищезазначених музикантів у концерті візьмуть участь друзі-музиканти на духових, струнних, клавішних та інших інструментах. Словом, гарний настрій, унікальний концерт та приємні сюрпризи чекають на ВАС!

Партнери проекту:

  • ТМ «Будмайстер» (м.Павлоград)
  • Gorod.dp.ua
  •  9 телеканал

Якщо ви хочете приєднатися до списку партнерів – пишіть на mail@artvertep.dp.ua!