Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Афіши

Концерт гурту ВЕРТЕП до Дня народження Нестора Махна в Махно-Пабі
08 ЛИСТОПАДА 20:00

Концерт гурту ВЕРТЕП до Дня народження Нестора Махна в Махно-Пабі

8 листопада, 20:00 Концерт гурту ВЕРТЕП до Дня народження Нестора Івановича Махна в МахноПабі, м.Дніпро!    Нестор Іванович Махно   (прізвисько батько Махно) народився 7 листопада 1888 р. в

Галереї

MP3

Гурт мандрівних дяків Вертеп А вчора-звечора (колядка 2017) 6.85 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Ультрас Андрійко (2016) 6.46 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (Василь) (2015) 3.04 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Осінь (На південь...)2015 8.89 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Чучупака (василь). (2015) 7.62 Mb
Гурт мандрівних дяків Вертеп Гайдамацька правдонька (2015) 8.35 Mb
 

Дніпропетровськ,Україна

Art-Vertep про себе:

Мистецька Аґенція "Арт-Вертеп": культура та мистецтво в Україні, інтернет-магазин української книги та музики

Автори

Наталія Морозова, Фестиваль ГОГОЛЬFEST, Фестиваль Цвіт папороті - Дана-данц, АртПоле, Фестиваль Славське Рок-Фест, Фестиваль Підкамінь, Василь Васильців, Фестиваль День Незалежності з Махном, Свято Івана Купала, Фестиваль Країна мрій, Фестиваль Етноеволюція, Громадський рух «Не будь байдужим!», Фестиваль Флюгери Львова, Форум видавців, САД, Мистецьке об'єднання Дзиґа, Ю.А. Святець, Львівська Філармонія, Джаз-квартет Маніфест, Богдан Задура, Денис Штилюк, Михайло Бриних, Template, Парад левів у Львові, Кока Черкаський, Віталій Манзуренко, Василь Гуменюк, Олжас Сулейменов, Карел Шульц, Кристина Нестлінґер, Марина Павленко, Н.В. Дорофєєва, З.М. Комаринська, Мар'яна Садовська, Blues Band BLACKMAILERS, Василь Королів-Старий, Леонід Глібов, the performance club MasterShmidt, Павло Швець, Євген Паламарчук, Іван Андрієвський, Олександр Волков, Ярослав Тарас, Т.О. Коновал, Корній Чуковський, Ерик Льом, Е.Б. Вайт, Ігор Пелих, Чак Палагнюк, Ольга Найда, Василь Лопата, Олег Погребний, Сергій Ніколенко, Муні Вітчер, SunSay, Широко Закриті Очі, Фестиваль SKAfest, Пару Рублєй, Skambo-Mambo, Людмила Мещерякова, Світлана Мартинова (упор.), Віталій Старченко, Володимир Ващенко, Помней Батюшков, Семен Скляренко, Міхал Місяк, Андрухович, Дереш, Жадан, Т.В. Ветвицкая, М.П. Згурская, В.В. Онищенко, Т.Н. Дорошенко, Ілько Лемко, Горан Петрович, Наталка та Олександр Шевченки, Дмитро Шурхало, Кость Бондаренко, Пере Фонт Кабре, Ігор Йосипів, Анатолій Бойко, Владислав Грибовський, Галерея «Зелена канапа», Фестиваль ДніпРок, Б.-О. Горобчук, О.Романенко (упор.), Богдана Матіяш, Роман Гамада (упор.), Фестиваль Сучасного Мистецтва ZEX, Олег Романенко, Книжковий ярмарок Буквиця, В. Матвієнко, В. Головченко, Ел Райс, Джек Траут, Вальдемар «Майор» Фидрих, Артем Ілющенко, Андрій Жолдак, Муніципальний театр «КИЇВ», Роберт Каґан, Ольга Бондарук, Салман Рушді, Гайнріх Гоффман, Юрій Харьков, Владислав Єрко, Володимир Чоп (упор.), Андрій Бондарчук, Марина та Сергій Дяченки, Андрій Заярнюк, Богдан Ступка, Катерина Хінкулова, Пластилиновые ноги, Мистецька аґенція Арт-Вертеп, Бар Gung`ю`бazz, Churchill's Music Pub, Любомир Литвинчук, Харківська муніципальна галерея, Рура, ex-DJ NIK_TO, Наталія Лебедєва, Музичний еко-фестиваль ВДОХ, Странные Люди, Поправка Ориентации, Гурт Рассвет, Макс Тавріческій, Коктейль-клуб «Паралелі», Aрсен (SenYa) Кривенко, Кінофестиваль Молодість, СУМНО, Нелє Моост, Керстін Фьолькнер, Андрій Шмалько, Олег Покальчук, Олександр Грін, В.І. Капранов, М. Карась, Євген Литвиненко, Наталія Кушнєрова, Сінкен Гопп, Олександр Бригинець, Анатолій Птіцин, Юрій Тарабанчук, Павло Кущ, Лідія Гулько, Ю.К. Домотенко, Дмитро Чередниченко, І.С. Чекман, Тамара Малкова, Микола Мозговий, Владислав Новаковський, Потап та Настя Каменських, Вікторія Гвоздецька, «Jazz-коло» Джазові вечори, Всеволод Малиновський, Євгенія Драбкіна, Тетяна Корнієнко, Аліна і Каріна Гаєві, Тарас Плахтій, Оркестр Че, Олександр Кузьмюк, Брати Капранови, Журнал Афиша Днепропетровска, Доктор Ернест Дрейк, Центр сучасного мистецтва Дах, Інкунабула, Київський театр поезії Мушля, С.М. Возняк, Марек Краєвський, Олесь Бережний, Артем Захарченко, Мова, Тарас Лютий, Любов Голота, Євген Сивоконь, Едуард Новіков, Микола Литвин, Кім Науменко, Л.І. Бабенко, Оксана Вєліт, О.І. Скопненко, Т.В. Цимбалюк, Г.П. Півторак, Микола Зеров, Літературно- мистецький часопис Чума, Іван Марчук, Мартові бенд, Міжнародний книжковий ярмарок «Медвін», Музей клубу Вихід, Мои ракеты вверх, Літературно- мистецький журнал Provocatio, Роман Коляда, Артем Михайлюк (ред.), Гапа Н. Карпа, Олексій Коган, Сестри Тельнюк, Зразковий дитячий ансамбль народного танцю Цвітень, Underground Comunity, Lviv Fashion Week, Гурт Витівки, Aparte, Степан Васильченко, Історичні хроніки, Андрій Халпахчі, Андрій Дончик, Є.М. Панасюк, О.С.Заячківська, Варужан Айрапетян, Луїза Столл, Дін Фінк, Браян Вілсон, Гуцул Каліпсо, Нікколо Мак`явеллі, Тарас Жеребецький, Журнал УФО, Ернест Ґелнер, Джон Сторі, Станіслав Бондаренко, Елвін Тоффлер, Майкл Ґоттфредсон, Тревіс Герші, Лідія Ульянова, Инфодиск, Іван Тюссо, 4.А.Й.К.А, Younnat, Осколки Сна, мЁртвые груши, І.М. Бабій, Т.П.Вільчинська, Л.Д. Бражнікова, Віктор Лупейко, Богдан Червак, Володимир Островський (упор.), Василь Головачов, Джеральдін Мак-Коркран, Райнер Марія Рільке, О.В. Гісем, О.О Мартинюк, І. Лучук (упор.), З.М. Барська, О.Г. Рутковський (упор.), Мішель де Манасейн, Отфрід Гьофе, The Bohemians, Ethnovation, Елізабет Бадентер (упор.), Гурт «Проти Ночі», Кіно, Владимир Рязанов, Ігор Руденко (ред.), Макс Горкгаймер, Віктор Мельник, Жорж Баландьє, Бернхард Вальденфельс, Ален Турен, Є.К. Бистрицький (відп. ред.), Януш Шубер, Джамбаттіста Віко, Олександра Стасюк, Олег Ущенко, Вольфганг Вельш, Чарльз Тейлор, Ульріх Бьом (ред.), Борис Черняков, Василь Лютий (боян Живосил), Олександр Бичек, Олег-Григорій Розвадовський, Ensemble Vicorda, Олександр Миронов, Микола Цибенко, Тетяна Рязанцева, Маріян Дальний (Горгота), Володимир Висоцький, Санді Балфор, Сэло и люды, Carpathiana, Мирослав Попович, Р.Я. Пиріг (упор.), Людмила Павлюк, Леонід Зашкільняк, З.Є. Дмитровський, Анатолій Яковець, В.Д. Литвинов, Олена Миронова, Василь Простопчук, Богдан Бурчаков, Анна Нікітіна, Віра Горицвіт, Назіп Хамітов, В.М. Миронова, О.Г. Михайлова та ін., Віктор Наумчик, Олександр Галич (ред.), Р.І. Сосса, М.Г. Тиский, Людмила Левченко, Юрій Гаврилюк, Ксенія Федорченко, Володимир та Лада Куровські, Ганна Савченко, Петер Естерхазі, Артанія, Наталя Гатальська, Галина Івашків, Часопис Еколого- краєзнавчий, Василь Гаврилюк, В.І. Гунчик (упор.), Володимир Данилюк, Нотне видання, Т.В. Толкачова, Марко Грушевський, Віка Антонова, Дмитро Настека, Н.Н. Кондель-Пермінова (заг. ред.), Томас Гарріс, Л. Перфецький, Олександр Безручко, Анатолій Миронов, Alice Cooper, Книжкові сезони, Андрій Партика, Іван Пилипець, Critikal, the Moglass, Saralunden & Andrey Kirichenko, Гуркіт, Світлана Улька, Центр зеленого туризму та народних ремесел Дніпропетровщини, Анна Кущ, Джаз, Ярослав Сватко, Олег Панькевич, Іван Головацький, Джеймс Роллінс, Пітер Кері, Є.С. Товстуха, Рауль Чілачава, В.М. Єсипок, М.А. Міцко (упор.), Г.Н. Підлісна, Олександр Тараненко, И.В. Вайнтруб, Театр-студія Арабески, В.Г. Кривуца, Л.Н. Беркман, В.К. Светлов, Івон Больман, В.Г. Киркевич, Л.В. Прибєга, С.К. Кілессо, Л.І. Толочко, О.В. Грибовська, С.О. Висоцький, Ірина Федишин, Юрій Дольд-Михайлик, Клуб «Одне-Все», М. Трофимук, О.Трофимук, Я. Перельман, Микола Шудря, В.В. Приймачук, Н.Три, Гелий Снегирев, Людмила Іваннікова, Галина Шевцова, Розмальовка, Олена Рєпніна, Том Дальке, Анатолій Толстоухов, Федір Нірод, Kharkiv Za Jazz Fest, Ґюнтер Ґрасс, Н.Б. Бурдо, М.Ю. Відейко, Ричард Крейґ, Фестиваль НаЛІТ, Надія Болгова (Охотник), Сергей Аверинцев, Прощай, декаданс, Ірвін Шоу, Валерій Боровик, Олекса Мишанич, Лілія Соболь, Олександр Гуржій, Володимир Ричка, Юрій Шаповал, Ігор Верба, Браніслав Бркіч, Г.К. Лоїк, Славой Жижек, Вільям Джеймс, Джозеф Кемпбел, Гіларі Патнем, Норберт Еліас, XS, Театр імені Леся Курбаса, Ауріка Ротару, Ромс, Український світ, Катерина Бабкіна, Роман і Тетяна Штепук, Алєксандр Мухарєв, Юрий Макаров, О. Рижко, Антон Санченко, Домінік де Іллат, Ольга Бенч-Шокало, Памфіл Юркевич, Анатолій Дімаров, Сергій Єкельчик, Володимир Чорній, Йосип Лось, Юрій Зацний, Ю.Г. Шаповал, Олена Бориславська, Qarpa, Роман Віктюк, Арт-кафе PartyФон, 4 Jazz, Ясон, Сергій Архипчук, Часопис Нове мистецтво, Фестиваль NON STOP Media, Фестиваль Трипільське коло, Астрід Ліндгрен, Ніка Новікова, Зорян Безкоровайний, Иван Заикин, Валіко, Дмитро Михалко, Драґослав Михаїлович, Гурт мандрівних дяків Вертеп, Тимофiй Хомяк, Василь Литвин, Ева Гата, Еріх Кестнер, Олена Джеджора, Федеріко Ґарсіа Лорка, Валерій Панюшкін, Михаїл Зиґарь, Володимир Дмитренко, Михайло Гречка, Сергій Коломєєць, Петро Сорока, Ірина Малащук, Марина Зерова (упор.), Тетяна Каплунова, І. Пасюк (упор.), Джеймс Светнам, Дітріх фон Гільдебранд, Іван Корсак, Олександр Сінкевич, Мар'яна Долинська, Кирилл Чистяков, Симо Мраович, Міхал Павел Марковський, Ришард Нич, Анджей Менцвель, В. Верстюк (упор.), Гурт Nameless, Олександр Пащенко, Ольга Криворучко, Євген Плужник, Олександр Олесь, Максим Рильський, Абразія, Мері, Сергій Ребус, Віктор Фурс, Тана, Євген та Валентин Кришталь, Марина Скікевич, Олег Рибалов, Фестиваль Фортеця, Фестиваль Гніздо, Лада Лузіна, Володимир Осипчук-Скоровода, Зоя Чегусова, Тетяна Кара-Васильєва, Льоша Цар, Фестиваль Пять озер, Максим Кабір, Олександр Чекменьов, Символ, Олександр Сухоліт, Павло Маков, І.В. Нековаль, Т.В. Казанюк, Влада Ралко, KROBAK, фк "Динамо" Київ, Оля & Монстр, Марічка Рубан, Анна Войтенко, Robots Dont Cry, Коллежский Асессор, Анастасія Коваленко, O. Torvald, Антон Фрідлянд, Карлос Кастанеда, Блюденс, SHEcrIES, Алена Панова, Фестиваль Пісенна Мрія, Юрій Яновський, Юрій Щербак, Італо Кальвіно, Юрій Смолич, Володимир Малик, Сергій Козак, Журнал Art Ukraine, Олега Шапошникова, Юрій Проценко, В.М. Бесчастний, Р.М. Шуст, В.В. Серебряков, О.В. Брайон, М.М. Мусієнко, Матисякевич З.М., Матейко Р.М., Б.Д. Лановик, П.П. Мазурок, Т.В. Орлова, П.О. Масляк, В.С. Полікарпов, В. М. Лисик, В. М. Репецький, Антонюк Н. В., Ганич Н. М., М. П. Мальська, Ігор Хома, В.В. Лизанчук, О.М. Гиріна, С.М. Пик, С.М. Злупко (упор.), М.Б. Лановик, З.Б. Лановик, Світлана Черепанова, Р. В. Лабінський, С. П. Білявська, Л. С. Новосад, М. Гергт, Д. Гайнріх, Віра Зайченко, Мар’ян Бесага, Лідія Лихач, Катерина Кричевська, Сергій Білокінь, Галина Левицька, Ігор Гринів (упор.), Ганна Арендар, Ганна Врочинська, Станіслав Бушак, Фестиваль КіноЛев, Патрік Модіано, І. П. Возний, В.П. Коцур, В.О. Балух, А. Спиридович, Ернст Юнґер, Микола Кун, ДжемFM, Юрко Тютюнник, Василь Шевчук, К.В. Щероцький, Роман Лубківський, Сергій Сірий, Юрій Рудницький, Ганна Медвідь, Іван Лучук, Олег Сич, Мирон Капраль, Леопольд фон Захер-Мазох, Даніель Одія, Гурт Петровичі, Дніпропетровський історичний музей, Марина Матвеєва, Ален Безансон, Олександр Жовна, Галина і Мирослав Левицькі, Фестиваль Бардівська ватра, Олександр Кошиць, Петро Григоренко, Станіслав Місаковський, Георгій Лукомський, Анатолій Пасічний, Фестиваль Нівроку, Ростислав Коломієць, Богдана Пінчевська, Омар Хайям, Юрій Устименко, Іван Когуч, Архієпископ Йоан, Людмила Бєлянська, Олег Козловський, Олексій Толочко, Павло Роберт Маґочій, Квітень Руїн, Олег Сухарєв, Гурт Pasito)), Лариса Аксьонова, Марія Хаткіна, Ігор Кротов, Юлія Костіна, Оксана Винницька, Ірина Росіцька, Роман Росіцький, Тарас Солошенко, Наталія Головецька, Тарас Вахрів, Ольга Гузь, Мартін Гайдеґґер, Катерина Мандрик-Куйбіда, Маркіз де Кондорсе, Сергій Коваленко, Жак Ле Ґофф, Руслан Забілий (упор.), Часопис Sacratum, Людмила Тарнашинська, Надія Мудра, Тім Бернерс-Лі, Людмила Омеляненко, Ірина Василенко, Ірина Піроженко, Володимир Резаненко, Мітчел Стівенс, Юліане Бестерс-Дільґер, Атеф А. Амер, Семен Підгайний, Серафім, Олекса Кібкало, The Global Battle Of the Bands, Джеймс Мейс (ред.), Микола Ільницький, Микола Понеділок, Микола Стратілат, Ю. Шемшученко (за ред.), Роман Гриньків, .JPEG, Karbido, Роман Скиба, Володимир Романцов, Григорій Кримчук, М. Грибович, Іван Монолатій (упор.), Олексій Нагорнюк, Фестиваль Творча валіза, Варвара Жукова, Оксана Шмілик, Сергій Якутович, Юлі Це, Галина Вдовиченко, Гюстав Флобер, Валентин Чемерис, Богдан-Ігор Антонич, Світлана Шмакова, Євген Положій, Григорій Бідняк, Елізабет Фенвік, Вікторія Стах, Сергій та Андрій Руденко, Алексіс де Токвіль, Давид Гоберман, Єжи Лоєк, Белькампо, Леонід Фінкельштейн, Марія Ґріпе, Владислав Татаркевич, Поль Валері, Тетяна Космеда, Ірина Настасяк, Любов Віталіш, Ольга Балинська, Тетяна Хоменко, Микола Ткач, Джеймс Харпер, Друг Читача, Ганс Кельзен, Євген Рогачевський, Гурт JazzEx, Олексій Курилко, Віктор Савченко, Аґата Крісті, Гурт Мандариновий Рай, Олег Безуглий, Жорж Дюбі, Міхаель Енде, Діана Вінн Джонс, Іан Вайброу, Ярослава Івченко, А.П. Власто, Олександр Денисенко, Микола Гордієнко, Анатолій Палій, Mamanet, Жан-Люк Лаґарс, Одон фон Горват, Самюель Бекет, Андре Жід, Вільям Батлер Єйс, Вольфганг Амадей Моцарт, Іоган Себастьян Бах, Олена Попова, Віктор Гюго, Вадим Денисенко, Володимир Лозинський, Зоран Феріч, Степан Грицюк, Микола Костюк, Станіслав Вишенський, Марко Андрейчик, Гурт ЧеЧе, Іван Карпенко-Карий, Григорій Косинка, Валер`ян Підмогильний, Олександр Мільштейн, Тетяна Телєжнікова, Олександр Сологуб, Загнітко Анатолій, Олена Росінська, Олексій Чоботар, Надія Серебрякова, Наталія Онищенко, С.М. Заготова (ред.-упоряд.), Сергій Татчин, Віктор Ідзьо, Анна Багряна, Богдана Крипя'кевич, Володимир Макар, Ліллі Цеклер, Зеновій Федунків, Садок Баронч, З. Шамурина, М. Захарченко, Ірина Ключковська, Хор Анчісхаті, Золота колекція українського кіно, Анна Кисла, Тамара Злобіна, Пітер Баррі, Автентичний фольклор Вінничини, Олександр Стусенко, Микола Сом, Максим Балаклицький, Тарас Романюк, ТаРута, Олесь Обертас, Григорій Костюк, Олег Проценко, Василь Лісовий (упор.), Володимир Базилевський, Павло Хлебський, Павло Халебський, Девіс Бітон, Ол. Луговий, Іван Ільєнко, Георгій Щокін, Журнал Дніпро, Клуб Шкаф, Юліуш Словацький, Олексій та Ксенія Литвинчук, Роман Балаян, Більше, Jiving Bo, Дороги меняют цвет, Микола Мінько, Марина Левицька, Чарльз Буковські, Марія Вайно, Анатолий Кончаковский, Тарас Бульба-Боровець, Микола Сенченко, Алла Коваль, Андрій Любка, Рок-Вар'ятЕ Кораллі, Павло Табаков, Мирослава Мудрак (упорядн.), Катерина Диса, О. А. Бачинська, Т. Г. Гончарук, С. Б. Гуцалюк, Лариса Сизова, Сергій Наливайко, Світлана Потапенко, Єва-Марія Чорнакец, Фестиваль Українське Glastonbury, Глинський Я. М., Ольга Борійчук, Оленам Волосевич, Люко Дашвар, Традиційна музика карпатських пастухів, Володимир Ковальчук, Євген Ракуз, Валентина Лімонова, Оксана Весна, О. А. Волосевич, Ірина Котлобулатова, Еля Котович, Лірник Сашко (Олександр Власюк), Р. В. Захарчук-Чугай, Раїса Харитонова, Багдан Гавришків (упоряд.), Кость Черемський, Микола Сумцов, Євгенія Більченко, Олеся Мудрак, Пилип Захмарний, О. І. Білан, Алла Кудлай, Олеся Сінчук, О. А. Усатюк, Б. М. Липка, Т. О. Липка, І. В. Заміховська, Генадій Нейзх, Дар'я Балова, Юрко Прохасько, І. В. Волосевич, Володимир Домбровський, Наталена Королева, Acoustic Quartet, Гурт Mamasweed, The Anderson, Вирган І. О., Пилинська М. М., О. І. Артюх, О. П. Карпенко, О. В. Козорог, В. С. Калашник (ред.), О. Г. Данильян, М. І. Панов, Мечислав Яструн, Елізабет Бадентер, Роберт Бадентер, І. Л. Михайлин, В. П. Ткаченко, І. Б. Чеботарьова, Л. Г. Савченко, Бернард Шоу, Девід Г`юм, Юрій Микитенко, Марко Вовчок, Наталія Кобринська, Ольга Кобилянська, В. П. Супруненко, Кость Лавро, О. Г. Данильян, В. М. Тараненко, Дмитрий Веденеев, Дітер Ланґевіше, Ентоні Сміт, Йорґ Баберовскі, Дмитро Вєдєнєєв, Д. В. Вєдєнєєв, Г. С. Биструхін, Зиновій Яропуд, В. І. Якубовський, А. П. Ярещенко, Роман Мірошниченко, Іван Кочерга, С. М. Гатальська, Мусій Кононенко, Юрій Марченко, Олександер Телемко, Анастасія Лисивець, Валерій Степанков, Ромен Ґарі, Александр Стражный, Фрідріх Шиллер, Ярослав Орос, Матіас Гердеґен, В. В. Чумак, І. В. Шевченко, Л. Л. Шевченко, Г. М. , Наталія Полонська-Василенко, Ігор Балинський, Богдана Матіяш (упор.), Кав`ярня У Бекіра, Леонід Гамбурґ, Михайль Семенко, Наталія Загорська, Ярема Гоян, Стівен Роузфілд, Ю. А. Хоптяр, В. Ю. Іова, Л. В. Красномовець (укладачі), Л. А. Грицюк, Галина Польняк, Ольга Павленко, Моріс Карем, Міхаїл Яснов, Гурт THELEN(Ь), Остап Ступка, Гурт Lowe, Володимир Кучмук, PanKe Shava, Гурт Ліра ХХІ, Ричард Еванс, Януш Вишневський, Еміль Нелліґан, Адам Загаєвський, Вільгельм Ґенацино, М. Дж. Гайленд, Гі Ферхофштадт, Сандро Ґоці, Юрій Шведа, А. Машков, М. Марченко, Михайло Рябцев, Збірник наукових праць, С. І. Світленко (відп. ред.), Ґжеґож Касдепке, Лариса Даренська, Катерина Паньо, Тетяна Щербаченко, Тереза Проць, Марина Павленко, Олєґ Ґриґорьєв, Репан О., Старостін В., Харлан О., Світер, Арт-центр Квартира, Гражданин Топинамбур, А. І. Іваницький, Н. Рощина, Анна Вовченко, Педагогічний програмний засіб, Олексій Швачко, Гнат Юра, Віктор Іванов, Василь Лапокниш, Ігор Гудзенко, Михайло Стельмах, Емілі Бронте, Василь Даниленко (упор.), Гастон Башляр, Марко Вороний, Оксана Драчковська, Марія Панкова (упор.), Еміль Золя, Шарль де Костер, Тимошик Микола, Дацюк Галина, Таран Катерина, Микола Тимошик, Юлія Поплавська, Ольга Янушкевич, Леоніла Прохорова, Андрій Ніколенко, Володимир Вознюк, Анджей Кемпінські, Людмила Коханець , Володимир Коркодим, Ярослав Кушка, Валерій Нестеренко, Тарас Батенко, Олена Максименко, Олександр Кульський, Лука Новеллі, Анна Парізі, Світлана Маценка, Прокопчук В.С. , Прокопчук Т.К., Симона Черрато, Петро Плахтій , Олег Рарицький, Максвел Мак-Комбс, Віктор Левицький, Юрій Диба, Ольга Кульчицька, Ойра, Едгар По, Платон Майборода, Микола Сом (упор.), Олексій Данилишин, Лариса Крушельницька, Антоніна Колодій, Артем Полежака, Мурени, Євген Курилко, Арт-центр Я Галерея, Віршоспіви, Юлія Крістева, Ігор Ільюшин, Михайло Відейко, Павло Нечитайло, Андрій Коваленко, Володимир Сердюк, Тарас Григорчук, Дмитро Дроздовський, О. Б. Тарнопольський, С. П. Кожушко, Ігор Андрющенко, Григорій Кочур, Олесь Лупій, Ісидор Нагаєвський, Євген Нахлік, Гнат Бердо, Віктор Домонтович, Проект Cuba, Володимир Лоташевський, Наталія Решетникова, Славко Шафранський, Raskardas Orkestar, Аллен Карр, Аудіоформат Інсталяції, Мережа Книжковий Супермаркет, На відміну від, Світлана Іванченко, Євка Романова, Ігор Сід, Микола Лукаш, The ВЙО, Брек, АнтиПоп, Наталя Яковенко, Фестиваль Свірж, Alex Drozd, Тимофій Федорець, Юлія Стахівська, Є. О. Бадін, Сергій Лавров, Фестиваль Старе Місто, Г. Б. Мунін, Х. Й. Роглєв, Гурт ShockolaD, Збірка наукових праць, Т. Сис-Бистрицька (упоряд.), Hvoya, Катерина Штанко, Андрій Портнов, Богдан Коломійчук, Алексей Карагодин, Ольга Мажара, Проект Мохіто, Зеді Сміт, Фестиваль Дивофільм, Костянтин Родик, Петро Толочко, Гурт Camata, Олександр Потебня, Ольга Шинкаренко, Генрі Мінцберг, Лівадійський палац-музей, Л. Тома, М. Лазарук, Алессандро Мандзоні, Андрій Легіт, В. М. Духопельников, Максим Кавун, Сяргей Прылуцкі, Марта Преварська - упор., Клуб Горностай, Тала Пруткова, Юрій Кучерявий, гурт Auli, Ігор Шаров, Анатолій Толстоухов, Б. Ф. Мицак, С. М. Замойський, Ґрація Деледда, Олександр Новицький, Олег Васильович Харченко, Дмитро Соловйов, гурт Gouache, Гайтана та Діти Світла, Дитяча енциклопедія "Махаон", О. Вербовий, Нова енциклопедія, Елен Лапорт, Колетт Естен, Енциклопедія для дітей, Твоя перша енциклопедія, Софія Прокоф`єва, Є. Шварц, Микола Носов, Пьотр Ловигін, Володимир Немира, А. С. Токарська, І. М. Кочан, Моріс Метерлінк, Микола Босак, Майстерня Артішок, Олександр Бердо, Банда Аркан, В. О. Коломієць, А. М. Богуш, Н. В. Лисенко, О. А. Калініченко, О. І. Кононський, М. Г. Лановська - ред., Галерея Карась, Серафіма Чугунова-Литовченко, ВідеоНовини, Арт-кафе Філін, П. П. Безродний, Г. І. Побережна, Т. В. Щериця, В. І. Гусєв, В. П. Дрожжин, Ю. О. Калінцев, О. Г. С, Гурт Абу-Касимові капці, Олександр Данилюк, С. В. Шевчук, Л. І. Мацько, О. М. Мацько, Гурт Cockpit Music, Ґеорґ Тракль, Театр авторських інтерпретацій Bubamara, Катажина Ґрохоля, Хорея Козацька, Біла Вежа, Левко Тимощук, Ян Улоф Екгольм, Валентин Бердт, Яна Бердт, Януш Ґловацький, Олекса Росич, Бодо Шефер, Ольга Барабанова, Йонас Авіжюс, Енді Стентон, Шел Сільверстейн, Ґурам Петріашвілі, Василь Чумаченко, Василь Байда, Н. І. Капустіна, В. М. Бекетова, Міжнародний рух імпровізаторів Jazz For Streets, Марися Рудська, Микола Холодний, Галерея ABC-арт, Студія-майстерня Птах, Gera Company, Мирослав Ясінський, Олександра Очман, Вірджинія Вулф, Микола Руденко, Л. О. Вакарюк, С. Є. Панцьо, Олександр Бєлов, Георгій Шаповалов, Іван Безпечний, Гурт Біла Вежа, Володимир Єсипок - упор., Наталка Позняк, Олександр Хоменко, В. Рог -упор., Валерій Гужва, Фестиваль До#Дж, Борис Пенчук, Сергій Пантюк - ред., Марія Волощак, Авґуст Стрінберґ, Євген Маркота, Андрій Краснящих - упор., Л. І. Нечволод - уклад., Нетрадиційні уроки, Н. В. Томашевська, А. М. Яковлева, Гурт Poke, Василь Ґабор - упор., Ю.В. Цимбалюк, Сергій Сегеда, Святослав Липовецький, В. С. Мітченко, Т.Є. Назарова, Р.Г. Коломієць, З. Я. Воєвода, Подарунки, Арт-об`єднання ПіплGrad, Хронікально- документальний серіал, Бумбокс і Tonique le DeeJay, Національний художній музей України, Мультиплікаційна навчальна програма, Зігфрід Кракауер, С. Лунін, Розумна ресторація, Хуліо Кортасар, Сашко Добровольський, Українські мультфільми, Валерій Бобрович, Soli Deo, Олег Дорош, Туризм, подорожі, Микола Біденко, Лозова Н. Є., Фридрак В. Б., М. П. Годована, Кругозір, Наталя Синегіна, Олена Цілуйко, Альберто Моравіа, М. Слабошпицький - упорядник, Юлія Савон, Олег Репан, Гурт Церера, Андрій Содомора - переклад., Дмитро Малаков, Іван Бондаренко - переклад., Б. М. Ажнюк - упор., Конкурс Коронація слова, Олександр Макаров, Гурт Сахара Сахара, Софія Федина, Олекса Підлуцький, Курт Зонтгаймер, Дейкр Стокер, Айєн Голт, Блез Паскаль, Ярослав Пелікан, Митрополіт Калліст (Уер), Френсіс Дворнік, П`єр Манан, Барбара Кассен, Костянтин Сігов - наукові керівники, Райнгарт Козеллек, Фернандо Саватер, Мішель Монтень, Поль Рікер, Карл Мангайм, Жан-Поль Віллем, Вольфґанґ Віперман, Режіс Дебре, Олександр Скрипник, Михайло Єльников, Л. Казанцева, В. Кислюк, М. Відейко, С. Кот, Катерина Липа, Оксана Крижановська, Олег Сидор-Гібелінда, Світлана Кагамлик, Світлана Короненко, Леонід Горлач, Мирослав Дочинець, Тарас Завітайло, Ярослава Кодлюк, Галина Одинцова, Антоніна Мовчун, Леся Мовчун, Павел Смоленський, Войцех Тохман, Наталія Бурдо, Сергій Ольговський, Борис Татаров, К. Липа, О. Руденко, Світлана Кльосова, Зірки української естради. Mp3, KISLOROD, Ірина Стась, Free Fest, Олександр Любченко, Сергій Жадан, Фольклорний ансамбль Цвітень, Г. Губанова - автор проекту, Євген Гетманець, Сергій Алієв-Ковика, Diamond collection. Mp3, Емма Андієвська, Оксана Паращак, Гурт Zapaska, В. Панченко, Юлія Костенко, Микола Каптан, Гай Річі, Пісні Волині й Полісся, Арт-кафе Агата, Косівські кахлі, Ганна Астраханцева, Гурт Jazz Do It Project, Фестиваль Wiz-Art, Фестивалі, Гурт ТОПоркестра, Армель Ле Бра-Шопар, Проект Квартира FM, В`ячеслав Шнайдер, Гурт Вперше Чую, Гурт Пляж Бордо, Марія Винарська, Ірина Шматова, Віктор Запаренко, Артем Чапай, Арт - кав'ярня Изба-читальня, Марія Самбука, Андрій Гончаренко, Олег «Джон» Сук, Вікторія Телетьєн, Джанні Родарі, Еріх Распе, Сергій Боровський, Карлос Руїс Сафон, Олександр Оніщук, Гарріс Джоель, Іван Крип'якевич, Сельма Лагерлеф, Володимир Лучук, Етель Ліліан Войнич, Хамза Хакім-заде Ніязі, Є.І. Бородін, Барбара Фойлер, Корнелія Циглер, Джойс I. Ньюсон, Драґо Янчар, Видавництво Грані-Т, Анастасія Крачковська, Тарас Житинський, Руді тексти ., Імант Зієдоніс, Саша Чорний Чорний, Саша Чорний, Галина Павлишин, П'єр Гріпарі, Єва Нарубина, Григорук Анатолій, Тамара Мельниченко, Оса Ґан Шведер, Ян Твардовський, Лев Толстой, Юліан Тувім, Григорій Іващенко-Дзвінковий, Дитячий журнал Пізнайко, Надія Дентель, Gonzo anarchy design, Ірина Благіст, Володимир Єременко, Тетяна Дідоренко, Андрій Чирва, Федір Крендельов, Давид Голощьокін, Дарина Мішула, Олександр Григорович Нем'ятий, Віктор Чумак, Олексій Трачук, Маріо Варгас Льоса, Петро Івчук, Магазин-музей Мамай, Петриківський розпис, Студія Слово, Людмила Малкович, Бородіна Анастасія, Юка Юка, Олена Павлишина, Бамбук, Святослав Вакарчук, Світана Цисар, Вікторія Проців, Юлія Яригіна, Дарина, Наталя Купріянова, Майстерня Брама, Наталя Варвинська, Олена Трифонова, Be Be Band, Zira , Олександр Шкаліков, Галицьке Скло, Костянтин Ткаченко, Катерина Бурчак, Оксана Хмеленко, Андрій Соколенко, Василь Куліченко, Марія Троценко, Яна Кулик, Pillows pillows, Дарина Батозька, Юрій Колітієвський, Київський академічний драматичний театр на Подолі, Марина Цвєтаєва, Анти тіла, Катерина Міщенко, Керамічні Картини, Брати Дзиндра, Юлія Кулакова, В.М. Гуцуляк, Джеймс Паттерсон, Роман Сельський, Мандрівець Всеукраїнський науковий журнал, Дніпро літературно-художній журнал, Максим Волосов, В. Федієнко, Revenko band, Мистецькі грані, Марія Хрущак, Леонід Кравчук, Віталій Ковалинський, Роман Колісник, Віктор Яланський Лариса Верьовка, Марія Жукова, Стіг Ларссон, Ігренська школа, Валентина Передерій, Концертний клуб Шуzz, Світлана Чередниченко, Ірина Ковальова (Ковалева), Євген Луняк, Марина Кідиба, Руський клуб Культ Ра, Андрій Еллерт, Максим Кідрук, Сліва-фест ., Юлія Ємельяновська, Етно-Сарафани, Сергій Савченко, Ole-look -ole, Тібор Фішер, Герта Мюллер, Катерина Вельчева, Олександра Лугова, Володимир В'ятрович, Механічний Апельсин, Ревенко & Будченко, Алєкс Конічіва, Куку-Шанель, Вячеслав Дерець, Катерина Островська, Old Europe, Арт-кав'ярня Квартира 35, Гурт Безпека, Орегано, Жанна Марценюк, Віта Сусак, Гурт Mosaic, Олена Ануфрієва, Гурт "ДвіО", Ксенія Каліненко, Pinchuk ArtCentre, Тимофій Строганов, Юлія Датченко, Галина Новицька, Галина Скрипник, Ганна Скрипник, Олена Устінова, Юлія Горобець, Марина Руднєва, Владислав Ладигін, Ольга Кожушко, Наталія Савчук, Катерина Дьогтєва, Тетяна Радостєва, REVOLVING GRAINS project, Яна Соколова, Світлана Бардадин, Роман Азаров, Ольга Дудка, Тетяна та Максим Гриб, Володимир Черкас, Яна Ліхачова, Альона Бондаренко, Михайло Руденко, Ксенія Волосяна, Уляна Сидоренко, Інна Гончаренко, Михайло Драгоманов, Іваненко В. Романець Н., Андрій Бульвінський, Сергій Леп'явко, Валентина Шайкан, Цао Сюецінь, Марцін Свєтліцький, Юлія Галаніна, Сергій Бондаренко, DRUMТИАТР ORCHESTRA, Наталя Сикало, Людмила Вергун, Maria Group, Дмитро Красноухов, Етновир Міжнародний фестиваль фольколору ві Львові, Фестиваль НІМІ НОЧІ, Тетяна Буряк, Braty bluzu, LALO Project, Юрій Щур, Святослав Семенюк, Іван Гловацький, Misterika Festival, Зеновія Шульга, Повстанські та патріотичні пісні, Art Jazz Cooperation, Бочка джек-пот, Адам Вальчик, Петро Дяченко, Блаженніший Любомир, Фестиваль вуличних барабанщиків ВулБа, Нічна виставка, Клуб Xlib, Володимир Макаренко, Оленка Гостіщева, Олесь Корж, Богдан Сокіл, Фестиваль Кам’янець – остання столиця УНР, Наталя Попова, Фестиваль Gorod Майстрів, Деніс Мак-Квейл, Мар'яна Гірняк, Дорота Корвін-Пйотровська, Віктор Мандзяк, Марк Аврелій, Джордж Тіндалл, Девід Шай, Лідія Коць-Григорчук, Євгенія Скотаренко, Арт-Авоська, Ігор Панчук, Анна Марія Йопек, Літературно-мистецький фестиваль Йогансен-fest, Оля Русіна, С'юзен Кулідж, Олена Михалевич, Володимир Городиський, Гарнік Хачатрян, Гурт Morj, Віктор Соловар

 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска