Аватар

Увійти · Зареєструватися
 

Український Тиждень:Нескорені. Чому українські повстанці не стали нацистськими та совєтськими колаборантами

14 жовтня 1942 року – дата більше символічна, ніж хронологічна, від якої зазвичай ведеться відлік історії Української повстанської армії. Безперечно, армії не створюються за один день, тим більше просто у святковий.

Додав nady 14 жовтня 2012

 

Тала Пруткова:Закон про мову

  Ми сьогодні схвалили закон про мову. Ми тепер розмовляємо тільки мовчки. Роззувай мене хутко, цілуй мої мочки, але, Бога заради, притримуй слово.   І нікому, будь ласка, його не показуй. Свій язик зав’яжи н

Додав Prutkova 03 серпня 2012

 

Український Тиждень:Коли мова має значення

Славіст Юрій Шевчук про класичні й нові сценарії асиміляції, русифікаторів та декоративну державність.

Додав Nusya 05 червня 2012

 

Український Тиждень:Коктейль Молотова – Брєжнєва: Як творилися і що прикривали радянські міфи про «Велику Вітчизняну війну» та «Велику Перемогу»

Напередодні відзначення чергової річниці «Перемоги» в радянсько-німецькій війні відбувається посилення політичного протистояння навколо цієї сторінки нашої історії.

Додав Sh.Ocean 09 травня 2011

 

Український Тиждень:Дилема 9 травня: окрім знищення фашизму, немає інших підстав спільно святкувати перемогу одного тирана над іншим

9 травня не може бути «святом для всіх». Передовсім із причини непоінформованості всіх учасників процесу, який певна частина нашого суспільства не сприймає, а інша, навпаки, відзначає у надто вже своєрідній формі.

Додав Sh.Ocean 09 травня 2011

 

Український Тиждень:Гартування артом: культурні арт-центри Дніпропетровська

У  Дніпропетровську для розвитку арт-ринку є ве­личезні можливості, адже потенційних покупців тут не бракує. Торік у місті відкри­лися аж два арт-центри: «Я Гале­рея» та «Квартира».

Додав Sh.Ocean 01 квітня 2011

 
Ctrl 1 2 3 4 5 6 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска