Аватар

Увійти · Зареєструватися
 
Потік Афіші Інформація

Юрій Винничук:Донбас хотів, аби його почули, тепер увесь світ чує, як там тішаться збитим літаком

Український письменник Юрій Винничук прокоментував падіння літака Боїнг-777 Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. "У кожному разі Донбас хотів, аби його почули в Україні, то тепер його почув увесь світ, який оглядає відео і чує.

Додав nady 18 липня 2014

 

# Євромайдан:Українські письменники видали книгу-хроніку відчуттів Євромайдану

Про події та дії Євромайдану видадуть книгу. Тексти для збірки "Євромайдан. Хроніка відчуттів" писали Тарас Прохасько, Іван Ципердюк, Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Юрій Винничук. Вони не фіксують, а реагують на події.

Додав nady 03 березня 2014

 

# Євромайдан:Нові вірші про Майдан

У новому році про Майдан (Євромайдан) пишуться й нові тексти. Народжуються вірші у суголос із народженням нації в Україні. Пропонуємо Вам почитати найрізноманітніші вірші, знайдені у просторах мережі Інтернет, від корифеїв і менш знаних авторів.

Додав nady 29 січня 2014

 

Юрій Винничук:Письменник Юрій Винничук виграв суд у Вадима Колесніченка

Апеляційний суд Львівської області відмінив рішення першої судової інстанції за позовом нардепа Вадима Колесніченка до письменника Юрія Винничука про захист честі і гідності. Про це йдеться у повідомленні Юрія Винничука у Facebook.

Додав nady 14 січня 2014

 

Юрій Винничук:Курков та Винничук пишуть спільний роман

Письменники Андрій Курков та Юрій Винничук готуються написати разом спільний аполітичний роман. Про це в ефірі телеканалу ТВі повідомив Курков. "Це вже не така велика таємниця: ми готуємось з Винничуком писати один роман разом.

Додав nady 24 травня 2013

 

Міжнародний книжковий ярмарок «Медвін»:Оксана Забужко, команда EQUITES та Соломія Вітвіцька зустрінуться на кухні

11-13 квітня відбудеться перша в цьому році масштабна подія для книголюбів - стартує весняний книжковий ярмарок «МЕДВІН: Цей неймовірний, фантастичний світ!»  Як завжди ярмарках багато цікавого, а цього разу й поготів.

Додав nady 10 квітня 2013

 
Ctrl 1 2 Ctrl
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска